Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu. 10 interesujących szczegółów na temat posadzek betonowych

Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu to ciekawa opcja wprowadzenia do domu imitacji drewna, czy też kamienia. Odwieczna technika tworzenia oryginalnych obrazów i projektów wykorzystuje szablony. Wszyscy używaliśmy szablonów jako dzieci, aby uczyć się naszych kształtów i liter, a także rysować zwierzęta, takie jak koty, psy i dinozaury. Dla zabawy możesz coś zmienić i dać kotu ogon w kształcie kwiatka, a psu ciało dinozaura. Ta sama nieograniczona pomysłowość jest dostępna przy użyciu szablonowych wzorów na betonowych podłogach. Innovachem może pomóc w przekształceniu betonowych przestrzeni za pomocą jedynych w swoim rodzaju projektów, które doskonale odzwierciedlają to, kim jesteś.

Wyobraź sobie, że na podjeździe do Twojego domu znajduje się specjalnie dla Ciebie zaprojektowany herb. Możemy go zaprojektować i zrealizować jego instalację.

Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu. Użyj wyrafinowanego szablonu, aby nadać elegancki wygląd malowanemu betonowemu.

Wraz z udoskonalaniem technologii betonowych bejc, barwników, mieszanek nakładkowych i szablonów do różnych zastosowań, rozwijała się również sztuka modelowania betonu. Szablony do betonu, które występują w nieskończonej liczbie wzorów i wzorów, oferują piękne, a jednocześnie niedrogie kombinacje kolorów i faktur, aby uwydatnić zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne posadzki betonowe, takie jak tarasy, baseny i podjazdy. Oto 10 interesujących faktów na temat szablonowego betonu, o których możesz nie wiedzieć.

Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu. Po pierwsze: szablony mogą być proste lub skomplikowane, dodając niewielką ilość lub wiele wzorów.

Wybuch gwiazd, splecione pnącza, cegła, kafelki, kamień, kwiaty, koronki, rozety, formy geometryczne i inne popularne wzory są dostępne jako szablony. Można je stosować pojedynczo, warstwowo i nakładać na siebie. Pomoże Ci to uzyskać większą głębię i fakturę. Możesz łączyć wzory ze sobą, aby uzyskać oszałamiające efekty, takie jak ostre, zmatowiałe wzory i wyblakłe patyny. Podłoga z szablonami może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby nadać swojemu pomieszczeniu designerski akcent. Wzory mogą być trójwymiarowe, zabawne, fantazyjne. Betonowa podłoga może imitować nawet dywan! Co ważne, kolorystyka jest bardzo różnorodna.

Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu. Po drugie: Wady podłogi można ukryć za pomocą szablonowej powierzchni betonu.

Bejca do betonu i projekty z szablonami mogą ukryć wady i plamy, aby uzyskać nowy wygląd, jeśli Twoja betonowa podłoga wymaga trochę troski, ale nie masz pieniędzy na nakładkę. Wyeliminuj potrzebę betonowej nakładki, dodając kolor i wzór do zużytego patio.

Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu. Po trzecie: wzory szablonów można dodawać do betonu stemplowanego, aby uzyskać przyciągające wzrok efekty.

Wzorzyste pasemka mogą nadać wytłoczonym betonowym projektom nieco ekstrawagancji. Aby uzyskać kontrastowe efekty, użyj ramek, jednolitych kolorów i wielokolorowych wzorów. Skomplikowane motywy, takie jak medaliony czy gwiazdki, mają wyraźne rozbarwienia, ponieważ bejce są precyzyjnie umieszczane ręcznie. Szablony mogą być używane do tworzenia trwałych projektów, które wyglądają jak drewno i kamień.

Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu
Taka posadzka to idealna wizytówka dla firmy

Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu. Cztery: Zawsze istnieje opcja wzorów teksturowanych.

Możesz mieć gładką powierzchnię lub teksturowane wykończenie, aby naśladować linie kamienia lub fugi, w zależności od preferowanego wyglądu. Metody szablonów obejmują malowanie betonu bezpośrednio kolorem w celu uzyskania gładkiego wykończenia, użycie cienkiej nakładki betonowej w celu stworzenia wypukłego wytłoczonego wzoru lub wytrawianie wzorów w betonie w celu uzyskania teksturowanego wykończenia.

Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu. Pięć: Używanie szablonów może pomóc zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie radykalnie poprawiając ogromne przestrzenie, takie jak podjazdy i baseny.

Może być trudno zdecydować, co zrobić, gdy ogromne betonowe obszary wymagają aktualizacji lub odświeżenia, zwłaszcza jeśli chcesz ulepszyć projekt. Używając szablonów do betonu, możesz tworzyć oszałamiające projekty, które naśladują bruk, cegłę, łupek i fliz, nie przesadzając przy tym z wydatkami.

Posadzki betonowe ze stemplowanego betonu. Po szóste dodaj osobowości wypolerowanym betonowym podłogom, nakładając wzory i wybierając żywe bejce do betonu.

Chociaż polerowany beton jest najlepszą opcją podłogi bez wosku o wysokim połysku, nie każdy preferuje kolor szary dla swoich podłóg. Aby uzyskać designerski wygląd z subtelnymi lub dramatycznymi motywami, które dokładnie odpowiadają Twoim gustom, polerowany beton można ozdobić szablonami i bejcami do betonu.

Po siódme: szablony mogą imitować designerskie płytki bez ponoszenia wysokich kosztów.

Popularne wzory podłóg do kuchni i łazienek, zdobione płytki ceramiczne i gresowe mogą być drogie. W pomieszczeniach, w których chce się „czegoś więcej”, tańszą alternatywą jest witraż i spersonalizowane szablony. Aby uzyskać designerski wygląd płytek w dowolnym miejscu w domu, ustal punkt centralny, wyznacz granicę, zdecyduj się na subtelny ogólny wzór, taki jak wzór kraty, lub stwórz dramat dzięki mocnym, geometrycznym formom i kolorom.

Po ósme: Aby nadać klimat wiejskiego domu, szablony mogą sprawić, że drewniane podłogi będą wyglądać realistycznie.

Dzięki tłoczonym betonom lub szablonowym wzorom desek, które imitują wykończenia z prawdziwego drewna, Innovachem może wnieść elegancję drewna do betonowych podłóg we wnętrzach. Niestandardowe bejce do betonu gwarantują ogólny, jednolity kolor, coś, czego prawdziwe drewno nie zawsze jest w stanie zapewnić. Nie musisz spędzać całego życia na szukaniu idealnych ciepłych brązów, chłodnych odcieni szarości lub ciemnych drewnianych podłóg, kiedy nasi eksperci mogą zaprojektować Twój indywidualny styl.

Dziewięć: Neutralne dla blaknięcia, odpryskiwania lub łuszczenia się, szablony są częścią uszczelnionego wykończenia.

Cała bezspoinowa, uszczelniona powłoka podłogi zawiera trwale szablon, zachowując swój kolor i piękno przez wiele lat. Nasze bejce wnikają w powierzchnię betonu, zapewniając głęboki, bogaty, półprzezroczysty odcień. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do wyboru kolorów. Wzory nie blakną na słońcu ani przy dużym natężeniu ruchu. Twoja rodzina może maksymalnie cieszyć się nową podłogą przez wiele lat.

Dziesięć: cuda betonu z szablonami można również zastosować w nieruchomościach komercyjnych.

Siedziba Twojej firmy może wyglądać elegancko. Twoje logo możemy umieścić na betonowych ścianach, podłogach, nad wejściem. Użyjemy do tego nasze ozdobne szablony. Używając polerowanego betonu i bejcy do betonu, która odzwierciedla kolory Twojej firmy, stwórz eleganckie wejście do firmy, które będzie wyróżniało się w sąsiedztwie.

Sprawdź także inne nasze artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *