Usuń zasłonę cementową płynem Betolix-Bio!

Usuń zasłonę cementową

Usuń zasłonę cementową. Zasłona cementowa to ciężki osad, który pozostaje po ułożeniu płytek i uszczelnieniu ich zaprawą cementową. Jest to bardzo cienka warstwa zaprawy nałożona na płytki. Zasłona cementowa może zniszczyć nowo ułożone płytki, a ich usunięcie może być trudne.

Czytaj dalej

Środek do usuwania zaschniętego betonu

Środek do usuwania zaschniętego betonu

Środek do usuwania zaschniętego betonu. Tak bardzo jak kochamy beton, tak bardzo też nie chcemy, aby nasze ciężarówki, narzędzia i inny sprzęt nosiły go na sobie jak trofeum. Hartowany, niechciany beton dodaje wagi, zmniejsza żywotność sprzętu, jest wręcz brudny i nieprzyjemny dla oka. Więc może zainteresuje cię innowacja, która pozwoli ci zetrzeć stary beton.

Czytaj dalej

Czyszczenie kostki brukowej z oleju.

Czyszczenie kostki brukowej z oleju.

Czyszczenie kostki brukowej z oleju. Weekend spędzony w gronie rodziny i przyjaciół, aromatyczne i smaczne potrawy z grilla zastawiają zazwyczaj piękne wspomnienia. Niestety, grillowanie w ogrodzie może pozostawić również tłuste plamy z oleju na kostce brukowej. Tłuste plamy z grillowanych potraw czy z oleju silnikowego na betonie wyglądają bardzo nieestetycznie na kostce brukowej, a przy tym należą do wyjątkowo uciążliwych. Olej jest cięższy od wody, dlatego usuwanie plam z tłuszczu jest zadaniem bardzo trudnym i wymagającym zachowania środków ostrożności.

Czytaj dalej

Wskazówki, jak zapobiegać pustkom powierzchni w betonie.

Wskazówki, jak zapobiegać pustkom powierzchni w betonie.

Podczas procesu produkcji betonu może wystąpić kilka problemów, a tego nie chcesz. Jako producent betonu wiesz, że pożądana jest gładka betonowa powierzchnia bez pustych powierzchni. Niestety problem ten jest jednym z głównych problemów w branży prefabrykatów betonowych. Dziury i pęcherzyki powietrza są opisywane jako puste przestrzenie, małe otwory, które mają niekorzystny wpływ na powierzchnię betonu.

Czytaj dalej

CZYSZCZENIE SZALUNKÓW.

Czyszczenie szalunków płynami Betolix!

CZYSZCZENIE SZALUNKÓW. KIEDY USUNĄĆ SZALUNKI BETONOWE?

Czyszczenie szalunków innowacyjnymi płynami Betolix, to czysta oszczędność czasu i pieniędzy. Jednak zanim zaczniemy czyścić szalunki, trzeba je usunąć. Form nie należy usuwać, dopóki beton nie stwardnieje dostatecznie mocno, aby mógł bezpiecznie przenosić swój ciężar i wszelkie inne obciążenia, na które jest narażony.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2
  • 4