Beton stemplowany, który imituje sztuczne drewno

Beton stemplowany, który imituje sztuczne drewno. Ciesz się beztroskim weekendem na swoim nowym betonowym tarasie, który wyglądem przypomina drewno. Weekend majowy to piękny okres, kiedy to porzucamy rutynę szkoły i pracy. To trzydniowa „nagroda” dla ciężko pracujących ludzi, aby mogli odpocząć i się zrelaksować. Jeśli Twoje przydomowe patio nie jest gotowe na weekend pełen zabawy dla Twojej rodziny i przyjaciół, ten artykuł pozwoli Ci grillować i opalać się na stylowym betonowym patio z imitacją drewna w ciągu kilku dni. W samą porę na Święto Pracy!

Beton stemplowany, który imituje sztuczne drewno. Nowoczesne betonowe patio z imitacją drewna. Pożegnaj stare, idzie nowe!

Stwórz nowoczesną scenerię zewnętrzną, nadając nowe życie staremu tarasowi za pomocą betonowej nakładki. Nakładki, która wygląda jak prawdziwe drewno.

Drewno jest często dyskontowane jako wykończenie patio. Może łatwo ulec zniszczeniu i pęknąć przy długotrwałym użytkowaniu i ciągłych zmiennych warunkach pogodowych. A kto chce ciągle naprawiać drewno na zewnątrz? Jednak dzięki tarasowi z betonu stemplowanego możesz cieszyć się wyglądem drewnianego tarasu o zwiększonej trwałości i tak niskich kosztach konserwacji, jak to tylko możliwe!

Beton stemplowany, który imituje sztuczne drewno. Wybierz preferowany styl drewna.

Co należy zrobić, aby nadać betonowi dowolny pożądany wygląd, od czystego, wypolerowanego do surowego, odzyskanego drewna? Nasz firma opanowała technikę tworzenia wykończeń imitujących drewno. W ramach ponadczasowego uroku drewna możesz wyczuć teksturę wybranego wykończenia. Drewno możesz wybierać we wzorze słojów, rowkach, sękach i zawijasach. Nasze wykończenia z betonu stemplowanego mają autentyczność, która zbliża się do wyglądu i dotyku prawdziwego drewna. Dzieje się tak dzięki betonowym stemplom wykonanym z rzeczywistych form drewnianych.

Nasze stemple z desek drewnianych są dostępne w postaci desek o szerokości od 8,85 cm do 19 cm. Faktura jest gładka lub szorstka i pasuje do każdego stylu drewna. Używając stempla, który przypomina deski z odzysku i unikalne bejce betonu dla uzyskania bogatego, naturalnie postarzonego wyglądu, możesz stworzyć eleganckie wrażenie postarzanej deski. Przypominamy! To nadal beton!

Beton stemplowany, który imituje sztuczne drewno. Niezawodność w trwałości

Beton jest najtrwalszym materiałem, jakiego można użyć na patio. Dekoracyjne nakładki betonowe idą o krok dalej, zwiększając trwałość powierzchni za pomocą impregnatów klasy premium. Trwałe wykończenia betonu dekoracyjnego są odporne na wilgoć i nie blakną, nie odpryskują, nie pękają ani się nie łuszczą. Inaczej ma się rzecz z surowym lub nieobrobionym betonem, który z czasem może wchłaniać wilgoć i plamy. Wówczas pojawiają się pęknięcia i przebarwienia. Możesz mieć to, co najlepsze z obu światów, dzięki wykończeniu imitującemu beton wytłoczony. Łączy on trwałość betonu z urokiem i osobowością drewna.

Ciesz się pięknym patio z imitacji drewna przez cały rok, bez konieczności szlifowania i malowania go jak prawdziwe drewno

  • Ostatnia warstwa uszczelniająca chroni strukturę drewna; w przeciwieństwie do prawdziwego drewna nie niszczeje, nie pęka z upływem czasu.
  • Sucha zgnilizna, pleśń, drzazgi, wypaczenia i owady, które zjadają drewno zewnętrzne, nigdy nie stanowią problemu.
  • Powierzchnie ze sztucznego drewna są odporne na wilgoć lub suchą pogodę, ruch pieszy, hałaśliwe zwierzęta domowe i wycieki z grilla, takie jak wino i jedzenie.
Beton stemplowany, który imituje sztuczne drewno
Beton w ogrodzie i na tarasie jest bardzo praktyczny

Zamiast sprzątać, odpocznij.

Łatwość czyszczenia elementów zewnętrznych jest długoterminową korzyścią wynikającą z długowieczności betonu ozdobnego. Prosta miotła wystarczy, aby usunąć zanieczyszczenia z betonowego tarasu, który imituje sztuczne drewno. Spędzisz mniej czasu na sprzątaniu, a więcej, korzystając z długiego weekendu, ponieważ bezszwowa, nieporowata powierzchnia stanowi trwałą barierę chroniącą przed wilgocią, kurzem i brudem. Konserwacja jest prosta, ponieważ rozlane płyny można usunąć ściereczką, a nawet mokre liście i brud nie przyczepią się do powierzchni. Bez konieczności całorocznej konserwacji prawdziwego drewna możesz cieszyć się elegancją drewna na tarasie lub werandzie.

Miotła utrzyma porządek na tarasie i będzie zawsze przygotowana do następnej czynności, ponieważ nic nie przykleja się do jej powierzchni.

Zalety betonowego tarasu!

  • Odporna na wilgoć powierzchnia pod meblami ogrodowymi, donicami i dywanami hamuje rozwój bakterii i pleśni.
  • Jeśli taras jest bardzo brudny, użyj myjki wysokociśnieniowej lub środka czyszczącego o neutralnym pH ze szczotką do pchania o średnim włosiu, aby utrzymać go w czystości i usunąć nadmiar wody, aby powierzchnia szybko wyschła.
  • Ponowne uszczelnienie przywróci wykończenie do stanu jak nowe, jeśli po kilku latach zacznie matowieć lub wykazywać zużycie w miejscach intensywnie użytkowanych.
  • Zachowaj elastyczność finansową dzięki wykończeniom imitującym drewno.

Fantastyczne imitujące drewno dekoracyjne wykończenia betonu firmy Innovachem mają wiele do zaoferowania, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny naszych produktów i usług.

Sprawdź także inne nasze artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *