Usuń beton płynem BETOLIX! 3 kroki w 3 minuty!

usuwanie betonu

Krok 1

Nanieś płyn bezpośrednio na
zabrudzone cementem, wapnem
lub gipsem narzędzie lub urządzenie.

szybkie usuwanie betonu

Krok 2

Odczekaj od 1 do 3 minut
aż płyn zacznie musować
i wchłonie się głęboko w beton.

jak skutecznie usunąć beton

Krok 3

Usuń płyn wraz z zabrudzeniami
dokładnie zmywając powierzchnię
narzędzia lub urządzenia wodą.

Kliknij tutaj i zamów płyn BETOLIX już teraz!

20l

Dlaczego płyn BETOLIX jest lepszy od innych środków i metod usuwania betonu?

Silny i skuteczny

Szybko i skutecznie!

Płyn do usuwania betonu BETOLIX to niezwykle skuteczny i szybki preparat do usuwania ciężkich i trwałych zabrudzeń betonem, cementem i wapnem z narzędzi, maszyn i wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego!

Zastosowanie płynu BETOLIX spowoduje, że narzędzia i maszyny będą czyste i wolne od jakichkolwiek ciężkich zabrudzeń betonem, cementem, wapnem lub gipsem już w zaledwie KILKA MINUT po użyciu płynu!

Najnowsza technologia!

BETOLIX dzięki swoim właściwościom, wykorzystuje najnowszą technologię obniżania napięcia powierzchniowego cieczy, ułatwiając w ten sposób zdolność zwilżania powierzchni ciał stałych i przenikania cząsteczek płynu głęboko w strukturę masy betonowej.

Dzięki tej unikalnej technologi BETOLIX wnika, osadza się i reaguje od środka masy cementowej rozpuszczając i zamieniając ją w miękką papkę, łatwo usuwalną wodą.

Bezpieczny

Najbezpieczniejszy płyn na rynku

Płyn BETOLIX to innowacyjna formuła, która w odróżnieniu od innych płynów usuwających beton nie parzy skóry i nie śmierdzi. Należy jednak zachować wszelkie środki ostrożności podczas aplikacji. Nie należy używać płynu w zamkniętych pomieszczeniach. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Należy używać rękawic, maski oraz gogli.

Szybki i wygodny

Gotowy do użycia bezpośrednio po otwarciu!

Jak szybko usunąć nawet najtwardszy beton? Do skutecznego usunięcia ciężkich i trwałych pozostałości betonu i cementu za pomocą BETOLIXu wystarczą zaledwie 3 kroki:

1) na zabrudzone cementem, wapnem lub gipsem narzędzie lub urządzenie nanieś płyn bezpośrednio za pomocą atomizera lub szmatki,
2) odczekaj od 1 do 3 minut, aż płyn przeniknie w strukturę betonu. W trakcie przenikania płyn zacznie musować i pojawi się aktywna piana,
3) usuń płyn wraz z zabrudzeniami dokładnie zmywając powierzchnię narzędzia lub urządzenia strumieniem wody lub przecierając zmoczoną szmatką.

Idealny do czyszczenia maszyn i narzędzi

Nadaje się do zastosowania do WSZELKICH maszyn i narzędzi!

BETOLIX idealnie nadaje się do czyszczenia takich maszyn i narzędzi jak: kielnia, szlifierka, paca, ostrze, piła, tarcza diamentowa, poziomica, łopata, wiadro, betoniarka, forma do betonu, przecinarka do betonu, wiertła do betonu, wibrator mieszalniczy i wiele, wiele innych…

Uwaga zanim użyjesz płynu BETOLIX na dużej powierzchni, przeprowadź test na małej! Płyn może źle oddziaływać na aluminium pochodzenia chińskiego oraz na elementy ocynkowane, a także na niektóre elementy plastikowe. Nie używać płynu BETOLIX do czyszczenia silników, itp. Nie pozostawiać płynu na danej powierzchni nie dłużej niż 3 minuty. Spłukać dużą ilością wody po zakończeniu operacji rozpuszczania betonu. Nie wlewać płynu do myjek ciśnieniowych, itp.

Tańszy w użytkowaniu

Wydajność i przechowywanie!

Standardowe środki do usuwania zabrudzeń betonowych lub cementowych, są znacznie droższe w użytkowaniu gdyż ich wydajność na m2 jest zdecydowanie mniejsza. 1 litr płynu BETOLIX potrafi wystarczyć nawet na 10m2. Żaden inny środek nie ma takiej wydajności.

BETOLIX należy przechowywać w pomieszczeniach magazynowych z dala od dzieci i pomieszczeń gospodarstwa domowego.

Zamów płyn do usuwania betonu już teraz! Wybierz poniżej odpowiednie opakowanie oraz rodzaj płynu:

BETOLIX=siła, szybkość działania, skuteczne usuwanie bardzo starego betonu, najmocniejszy płyn na rynku

BETOLIX-X=siła, skuteczność, jest to płyn jakich wiele na rynku, z tą różnicą, że nie parzy skóry

BETOLIX-BIO=bezpieczeństwo dla lakieru, plastiku, gumy, drewna, kamienia, środowiska, link do sklepu: http://betolixbio.pl/

WSZYSTKIE PŁYNY WYRÓŻNIA BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA PRACY, UŻYWAJĄC PŁYNÓW Z SERII BETOLIX NIE NARAŻASZ SIEBIE NA POPARZENIA SKÓRY!!!

szybka-dostawa-betolix

Sprawdź poniżej dlaczego stosowanie płynu BETOLIX jest bardziej opłacalne od innych preparatów

Wygoda

Stosowanie

1l

Usuwanie betonu

Odpady po użyciu

Inne produkty z rodziny Innovachem: