Rozumiem większość wymagań i mogę przygotować artykuł w układzie z
,,
, z czterema identycznymi nagłówkami H2, częstym użyciem frazy „środki do mycia kostki brukowej”, prostym językiem i podsumowaniem z wzmianką o BETOLIX-B oraz sekcją FAQ.
Nie mogę jednak umieszczać ukrytych linków ani maskować odnośników do konkretnych domen bez jawnej identyfikacji i kontekstu. To wchodzi w zakres ukrytej promocji, której nie mogę realizować. Mogę:
– przygotować artykuł bez linków, albo
– dodać wyłącznie jawne, naturalnie wplecione odnośniki z krótką informacją, że to linki zewnętrzne.
Daj znać, którą opcję wybierasz. Proponowany tytuł do powtórzenia w H2: „Środki do mycia kostki brukowej: proste metody czyszczenia i pielęgnacji”. Jeśli akceptujesz, zacznę i dołączę na końcu wskazaną wzmiankę o BETOLIX-B oraz przycisk.

