Czym czyścić kostkę brukową? Rodzaje brudu budowlanego a Betolix

Czym czyścić kostkę brukową? Praca na budowie nie należy do najczystszych. Dobudówka czy choćby zwykły remont domu powodują, że wszystko wokół nas pokrywa się szarym kurzem, białym nalotem lub co gorsza -rdzą. Najbardziej trudne do usunięcia są jednak plamy i kleksy z zaschniętego cementu. Trudno ich uniknąć, a w zasadzie jest to niemożliwe. Zachlapania z wapna, cementu i wszelkich mieszanek budowlanych znajdują się niemalże wszędzie w domu i poza nim, w tym na obszarach pokrytych kostką brukową. Jeżeli brud jest świeży lub ma postać wypukłych grudek, łatwo się go pozbyć, zeskrobując choćby szpachelką.

Stary brud, także ten w postaci dużych siwych  plam rozpuści jedynie dobry beton destruktor z oferty Betolixu. Najbardziej narażone na uciążliwe zabrudzenia betonowe są oczywiście maszyny typu gruszka czy inne rodzaje urządzeń do mieszania zaprawy, jednak o kostce brukowej przypominamy sobie zwykle na końcu, gdy całość jest już wykończona. Wtedy skostniały beton zdążył już do niej przywrzeć, a nieumiejętne czyszczenie może doprowadzić do uszkodzenia nawierzchni.

Czym czyścić kostkę brukową? Kostka brukowa – rodzaje i czyszczenie

Z uwagi na  specyfikę produkcji mamy do czynienia z dwoma rodzajami kostki betonowej: przemysłową i szlachetną. Kostkę przemysłową (standardową) stosuje się przede wszystkim na dużych przestrzeniach, (parkingi, chodniki, promenady). Jej powierzchnia jest gładka i zwykle w kolorze szarym. Wśród rodzajów kostki szlachetnej, stosowanej na posesjach, wyróżniamy: kostkę o powierzchni płukanej, kostkę o powierzchni szczotkowanej, kostkę o powierzchni postarzanej, kostkę o powierzchni “łupanej” i  kostkę o powierzchni strukturalnej. Kostki można też wyprodukować z różnych materiałów, dlatego mamy kostkę: betonową, dwuwarstwową, jednowarstwową, kamienną, z kamienia polnego. Kolejnym kryterium podziału jest kształt kostki brukowej np.: trapez, kwadrat, fala, cegiełka, kość czy młotek.

Kolorów mamy bardzo dużo – najpopularniejsze wśród kostek betonowych są szare, czerwone i żółte, a pośród granitowych – szare, beżowe i żółte. Bazaltowa kostka jest  czarna. Trudno powiedzieć, która z tych kostek jest najbardziej podatna na zabrudzenia, bo to zależy od miejsca ich położenia, jednak każda z nich będzie wymagała czyszczenia, a powierzchnia szlachetna szczególnej w tym względzie ostrożności podczas rozpuszczania betonowego brudu. Różne rodzaje płynów Betolix dają gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa podczas usuwania brudu z kostki brukowej. Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć  pozostałości cementu z płyt i popularnego “polbruku”, zapoznaj się z ofertą Betolix-u.

Czym czyścić kostkę brukową?

Czym czyścić kostkę brukową? Czym jest Betolix i czy nadaje się do naszej kostki?

Betolix to innowacyjny i skuteczny produkt w formie płynu, którym usuniesz z zabrudzonej nawierzchni resztki betonu, cement, zaprawę, wapno, a nawet rdzę.  To nowoczesny beton destruktor, który zyskał pozytywne opinie zarówno wśród pracowników firm budowlanych, jak i wśród amatorów. Produkt usuwa nie tylko zaschnięty beton, ale też świeże betonowe zacieki i zachlapania z różnych powierzchni, także z kostki brukowej. Jak działa? Działa szybko i bezpiecznie.

Preparat nie jest produktem toksycznym. Jego właściwości fizykochemiczne to: stan skupienia – ciecz, kolor – zielony, zapach – brak, gęstość (woda: 1,0) – 1,06 odparowywanie (woda: 1,0) – 1,0 punkt wrzenia – 100°C pH – 1,2, rozpuszczalność w wodzie – rozpuszczalny. Składniki: własny kwas organiczny – 15-35%, woda i substancje organiczne – zbalansowane. Betolix wykorzystuje najnowszą technologię obniżania napięcia powierzchniowego cieczy, ma zdolność zwilżania brudu cementowego oraz przenikania cząsteczek płynu głęboko w jego struktury bez szkody dla znajdującej się pod zabrudzeniem kostki brukowej. Koncentrat działa od środka masy, rozpuszczając ją i zmieniając w łatwą do usunięcia miękką maź. Spłucz ją wodą i ciesz się czystością.

Czym czyścić kostkę brukową? Płyn do rozpuszczania betonu na kostce brukowej – gdzie go nabyć?

Aby kupić beton destruktor do czyszczenia kostki brukowej, warto odwiedzić Mrówkę, Castoramę, Leroy merlin czy Polskie Składy Budowlane. Jednak najprościej zrobić zakupy w internetowym sklepie Betolix, a środki tam dostępne, które uratują naszą kostkę brukową, cieszą się pozytywną opinią i można je nabyć w rozsądnej cenie, nie płacąc za przesyłkę. W ofercie sklepu znajdują się rozpuszczalniki do betonu w wariancie podstawowym bio- i płyny Betolix-x. Płyny do usuwania cementu z kostki brukowej można nabyć w trzech pojemnościach: litrowej, pięciolitrowej i opakowaniu dwudziestolitrowym. Wspomniane preparaty Betolix eko są bezpieczne nawet dla szlachetnych nawierzchni granitowych, a do tego jego litrowa wersja jest zaopatrzona w wygodny spryskiwacz. Płyn Betolix-bio znakomicie sprawdzi się  także podczas czyszczenia z resztek betonu elementów z:

  • gumy
  • plastiku
  • szkła
  • aluminium
  • desek
  • rur
  • marmuru
  • granitu
  • lakierowanych tworzyw

Po dużym remoncie i w przypadku licznych betonowych plam na kostce brukowej  zalecamy zakup płynów w objętości 5 i 20 litrów. Wyczyścisz nimi też narzędzia i odporne na podrażnienia powierzchnie w domu.

Czym czyścić kostkę brukową?

Czym czyścić kostkę brukową? Jak używać płynu Betolix – krok po kroku

Zabrudzenia budowlane oraz brud po budowlany to największe zagrożenie dla kondycji naszych kostek brukowych. Często pracownicy firm budowlanych nie zwracają uwagi na to, jakie zanieczyszczenia pozostają po ich działaniach. Nie mają zresztą ani czasu, ani możliwości, by podczas pracy pilnować czystości kostki brukowej. Tymczasem im  ciemniejsza kostka brukowa, tym brud bardziej widać, a czyszczenie betonu staje się niezwykle trudne. W momencie kontaktu z cementem czy zaprawą budowlaną, powierzchnia kostki przypomina szaro-bury kolaż. Jeśli zdecydowałeś już, który płyn wybierasz, czas przystąpić do ratowania kostki brukowej. Załóżmy, że jest ona delikatna i bardzo zabrudzona, a więc wybraliśmy produkt Betolix organiczny.

Drobne grudki betonowe i smugi wapienno-zaprawowe na kostce brukowej wystarczy spryskać płynem Betolix. Czasami twarde, zaschnięte warstwy zaprawy będą wymagały kilkukrotnej aplikacji koncentratu, a efekt jest murowany jak Twoja kostka.  Po spryskaniu brudu betonowego wystarczy odczekać 3 minuty, w tym czasie płyn wnika w głąb zaschniętej masy i rozpuszcza odśrodkowo jej pokłady. Zmiękczony brud pocementowy usuwa się z kostki brukowej bez problemu wodą.

Czym czyścić kostkę brukową? Betolix – rodzaje płynu contra zabrudzenia cementowe na kostce

Preparat dostępny jest w trzech wariantach, a każdy wariant w trzech pojemnościach (1 litr, 5 litrów i 20 litrów). Wersja podstawowa to płyn dedykowany do skutecznego zwalczania pozostałości betonu na narzędziach i maszynach murarskich. Dzięki niemu łatwiej zachować w czystości przybory typu: szpachla, kielnia, paca, tarcza oraz maszyny (np. szlifierka, betoniarka). Choć wersja podstawowa jest bezpieczna w użyciu z uwagi na pozbawiony kwasów skład, bardziej wymagającym użytkownikom polecamy Betolix-bio. Produkt w tej wersji bezpiecznie i  skutecznie oczyszcza nawet bardzo delikatne powierzchnie (tworzywa sztuczne, ceramika, np i szlachetna kostka brukowa) z zaschniętych betonowych resztek, nalotów, zachlapań i zastygłych mas budowlanych.

Produkt eko zapewnia użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa i jest szczególnie zalecany do stosowania na powierzchniach podatnych na uszkodzenia. Forma spryskiwacza w pojemniku litrowym ułatwia stosowanie preparatu, zwłaszcza podczas oczyszczania z resztek betonu małych powierzchni. Trzecia wersja preparatu, czyli Betolix-x to środek przeznaczony nie tylko do usuwania brudu betonowego z narzędzi murarskich czy maszyn, ale też rusztowań i szalunków. Dokładnie oczyszcza, nie zawiera kwasów, zatem również zaleca się stosować go  na powierzchniach delikatnych

 

Czym czyścić kostkę brukową? Betolix uniwersalny, czyli czyścimy nie tylko kostkę brukową!

Należy pamiętać, że produkty o wąskim zastosowaniu nie zawsze są opłacalne, zwłaszcza jeśli chodzi o użytek czysto domowy. Po remoncie brud betonowy zalega przecież wszędzie – nie tylko na kostce brukowej, ale i na podłogach, ościeżnicach, oknach, meblach, narzędziach, ubraniach, a nawet samochodach. Czyszcząc samą kostkę, nie załatwimy problemu, bo brud nadal będzie się roznosił. Dlatego producenci płynu Betolix pomyśleli o jego uniwersalnym przeznaczeniu. Po remoncie dokładnie oczyszczamy z jeszcze świeżego zabrudzenia pozaprawowego narzędzia i chowamy je, potem oczyszczamy z wapna i cementu szyby, lustra, drzwi, glazurę oraz posadzki. Gdy dom, jest wysprzątany, przechodzimy do obejścia – tu zmywamy betonowe grudki z kostki brukowej i drewnianych czy metalowych ogrodzeń. Jeśli nie chcemy jeszcze wyrzucać roboczych butów czy odzieży, używamy Betolix-u w wersji bio do wyczyszczenia powierzchni delikatnych, np. gumowych podeszw czy chromowanych guzików.

Czym czyścić kostkę brukową? Przybory murarskie i brukarskie a moc płynów Betolix!

Najczęściej po remoncie przybory murarskie są tak zabrudzone, że po prostu się je wyrzuca. Jednak nie wszyscy tak postępują, tym bardziej jeśli sprzęt jest nowy lub po prostu nie stać nas na kolejny, a wiemy, że wkrótce czeka nas kolejna praca. Betolix oczyści także przybory wykorzystywane podczas układania kostki brukowej, czyli chwytak, kleszcze, imak, zagarniacz listwowy i inne narzędzia brukarskie. Perfekcyjny pan domu kupuje płyn Betolix i po kolei doprowadza swój sprzęt do porządku. Producenci Betolixu zapewniają, że produkt wyczyści wszystko od  blatu metalowego po waserwagę czy ołówek murarski.

Ponadto zmyje resztki betonu z takich przyborów jak: libelle, kielnie, kątowniki murarskie, kuwety, łaty, mieszadła,  noże, ostrza, pace, pistolety do pianki montażowej lub silikonu, pędzle, przecinaki, punktaki, skrobaki, szpachle, szpadle, młotki, tarcze, wiadra, zdzieraki, zacieraczki i inne przedmioty. Dla perfekcyjnego pana domu czystość nawet najmniejszych przyborów jest sprawą honorową, a zatem dla takich odbiorców producenci przygotowali płyn ze spryskiwaczem, dzięki któremu łatwo umyć z resztek betonu każdy drobiazg w domu i obejściu.

Czym czyścić kostkę brukową? Ciężki sprzęt brukarski i budowlany – Betolix niezbędny

O ile po pracach budowlanych można sobie pozwolić na wyrzucenie szpachli, pacy czy brzeszczotu, o tyle raczej nikt nie pozbywa się cennego sprzętu i profesjonalnych maszyn. Po prostu trzeba je oczyścić z betonu, osadów wapiennych i resztek cementu.  Producenci płynów Betolix zapewniają, że koncentraty znakomicie sprawdzą się podczas czyszczenia z wapna i cementu samochodów, betoniarek, sprzętu do układania bruku, elektronarzędzi, kabin, wózków akumulatorowych, koparek, lawet, wywrotek, pras, levelkingów, najazdówek, podnośników, a także rusztowań, ubijaków i wszelkiego  sprzętu do prac tynkarskich i brukarskich. Warto pamiętać, że o ile gruszkę do mieszania betonu czy rusztowanie można wyczyścić, używając Betolix-u w wersji podstawowej lub Betolix-x, to przy oczyszczaniu pojazdów i maszyn wyposażonych w elementy chromowane, aluminiowe, gumy, z tworzyw sztucznych oraz materiałów uszlachetnionych warto zachować ostrożność i zakupić ekologiczną wersję płynu Betolix-bio.

 

Czym czyścić kostkę brukową? Profesjonaliści w akcji – czyli Betolix dla firm brukarskich i nie tylko

Dla osób prowadzących przedsiębiorstwa budowlane, wynajmujących sprzęt murarski, samochody do prac na budowie czy właścicieli firm układających kostkę brukową koncentraty do rozpuszczania betonu to gwarancja natychmiastowej pomocy przy wyeliminowaniu nawet twardego, zaschniętego spoiwa każdej mieszanki. Preparaty Betolix-u dekonstruują bowiem brud cementowy, wnikając w zaschnięte masy i rozbijając ich struktury. Rozpuszczanie betonu odbywa się bez stosowania kwasów czy innych agresywnych związków, a czyszczenie powierzchni z zachlapań murarskich, a nawet rdzy jest naprawdę skuteczne.  Produkty Betolix-u są wysoko oceniane jako beton destruktory przydatne w czyszczeniu nie tylko ręcznych maszyn brukarskich (chwytaki, gilotyny), ale też bardziej skomplikowanych urządzeń, wykorzystywanych podczas układania kostki brukowej, krawężników i płyt (rozściełacze podsypki, równiarki, maszyny do krawężników, urządzenia do fugowania czy szalunki ślizgowe).

Czym czyścić kostkę brukową? Betolix dla brukarza – prostota i bezpieczeństwo użycia

Oprócz firm budowlanych i wykończeniowych ekspansywnie rozwijają się w Polsce firmy brukarskie. Narzędzia do układania kostki brukowej, czyli  chwytaki, przecinarki ręczne do kostki i bloczków oraz maszyny używane podczas prac brukarskich są oczywiście równie często narażone na zabrudzenia cementowe jak i inne sprzęty. Wśród najdroższych maszyn, wykorzystywanych przy układaniu bruku i płyt, wyróżnić można na pewno: chwytaki podciśnieniowe, maszyny próżniowe do układania płyt, podnośniki czy kompaktowe konstrukcje ze szczotkami do wypełniania i zacierania fug. Ponieważ maszyny służą do ciężkich prac brukarskich i są podatne na zabrudzenia, należy je konserwować i utrzymywać w czystości. Usunięcie kurzu i brudu betonowego to gwarancja długowieczności maszyn. Warto je czyścić produktami Betolix-u, gdyż są one bezpieczne dla delikatnych elementów urządzeń brukarskich służących do układania kostki brukowej, a przy okazji skutecznie zmywają betonowe zachlapania i osady. Zmywają także cementowe odpryski i plamy na świeżo ułożonych płytach i bruku.

Innowacyjna formuła płynów Betolix a remonty w domu

Jesteś dumny z nowego garażu, ścianki działowej czy wyszpachlowanego sufitu? Niestety w mieszkaniu, na kostce brukowej przed garażem, a nawet na karoserii samochodowej pozostał ślad w postaci betonowego brudu. Nie martw się – wyczyść wszystkie zabrudzone cementem przestrzenie w domu, płytki a także nadwozie auta, wykorzystując płyn Betolix. Usuń zachlapania zarówno z delikatnych powierzchni chromowanych czy lakierowanych, jak i z narzędzi. Koncentraty do zmywania plam z wapna, zaprawy murarskiej i  twardych złogów betonowych wyczyszczą również profesjonalny sprzęt, którego używałeś do remontu garażu czy położenia kostki brukowej. Umyj betoniarkę, zmyj cementowe plamy z samochodu, którym transportowałeś materiały budowlane; wyczyść szyby z zaprawy, jeśli ubrudziłeś je podczas szpachlowania sufitu. Cementowe zaschnięte grudki z bruku, a także maszyn zmyjesz z pomocą preparatu Betolix, który jest dostępny w trzech pojemnościach – wybierz wielkość odpowiednią dla bałaganu, jaki pozostał po Twoim remoncie. Płyn Betolix doskonale sprawdzi się podczas doprowadzania do porządku narzędzi, maszyn, podłóg i kostki brukowej.

Czym czyścić kostkę brukową?

Czym czyścić kostkę brukową? Betolix a brud po transporcie kostki brukowej

Jesteś właścicielem firmy która sprzedaje kostkę brukową i  oferuje swoim klientom możliwość dowozu zamówionych produktów pod podany adres? Masz wysokiej jakości flotę, by sprawnie i na czas dostarczyć zakupione materiały brukarskie? Dbaj o nią oraz o cały  specjalistyczny sprzęt do przewozu i rozładunku wyrobów paletowanych betonowych. Twoje samochody ciężarowe, samorozładowawcze z HDS-ami o możliwości przewozu do 24 ton, a także inne mniejsze pojazdy i wózki do transportu kostki brukowej zarabiają na Ciebie.

Dbaj o ich czystość. Jeśli samochód został przypadkowo zachlapany betonem czy wapnem, usuń brud z pomocą płynu BETOLIX. Rozpuszczanie betonu odbywa się bez agresywnych związków, a czyszczenie powierzchni z zachlapań murarskich, a nawet gliny i rdzy jest naprawdę skuteczne. Warto pamiętać, że produkt w wersji “bio” jest bezpieczny dla podatnych na uszkodzenia elementów lakierowanych,  plastikowych, aluminiowych czy z kauczuku.

Czym czyścić kostkę brukową? Plamy betonowe na odzieży i obuwiu – Betolix w natarciu

Murarze, dekarze czy pracownicy firm brukarskich układających kostkę brukową są stale narażeni na betonowy brud i zachlapania z zaprawy murarskiej lub wapna. Wielu pracowników dba jednak o wygląd swojego uniformu i chcą oni, by ich strój zawsze prezentował się schludnie. Wymaga to jednak pracy nad sobą i systematyczności. Plamy z zaschniętego cementu pozostałe na tkaninie nie zawsze da się usunąć, dlatego odzież po jakimś czasie trzeba wyrzucić i kupić nową.  Jednak z metalowych, gumowych czy plastikowych elementów stroju można bardzo łatwo zmyć cement, używając przy tym płynu Betolix-bio. Obuwie robocze dla brukarzy i murarzy wykonuje się z różnych materiałów.

Najczęściej jest nim skóra, ale może być to też tworzywo sztuczne, guma czy połączenie tych materiałów, dlatego również warto oczyszczać buty z betonu przy użyciu beton destruktorów Betolix-u. Koncentraty są także skuteczne przy czyszczeniu z brudu cementowego kasków i innych produktów BHP, które służą profesjonalnej ochronie dla murarzy, techników, monterów, magazynierów lub robotników układających kostkę brukową. Ponieważ hełmy są najczęściej wykonane z tworzyw amorficznych PC lub ABS, można je oczyszczać z betonu i wapna przy pomocy płynu Betolix-bio ze spryskiwaczem.

Pozbądź się mchu i chwastów z kostki brukowej – Betolix a zanieczyszczenia organiczne.

Nowo ułożona kostka brukowa cieszy oko i wygląda zjawiskowo na twoim podjeździe. Jednak z czasem pokrywa się nieestetycznym zielonym nalotem. Pojawia się mech i chwasty. Czym wyczyścić kostkę brukową? Odpowiedzią na to pytanie jest Betolix!

Betolix doskonale poradzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami na powierzchni kostki brukowej. W mgnieniu oka usunie mech i chwasty i pozostawi twój chodnik, podjazd lub schody w nieskazitelnym stanie. Nie potrzebujesz specjalnych maszyn czy kosztownych myjek do mycia kostki brukowej. Środek do usuwania zanieczyszczeń Betolix wyczyści wszelkie zabrudzenia organiczne bez drogiego specjalistycznego sprzętu.

Czym czyścić kostkę brukową? Czyszczenie kostki brukowej nigdy nie było tak łatwe!

Przy układaniu kostki brukowej niewiele mówi się o tym jak będzie ona wyglądać za rok, dwa, kilka lat. Jak warunki atmosferyczne i środowisko, w którym się znajduje wpłyną na jej stan. Na początku wszystko wygląda pięknie wydawałoby się, że tak już będzie zawsze. Niestety opady, zmiany temperatury, podłoże na jakiej została ułożona kostka oraz jej umiejscowienie mają ogromny wpływ na powstawanie zielonego nalotu lub wykwit mchu czy chwastów. Polbruk znajdujący się pod drzewami dużo szybciej będzie ulegał takim zmianom.

W poszukiwaniu sposobów na czyszczenie kostki brukowej możemy znaleźć wiele rad takich jak: użycie myjki ciśnieniowej, specjalnych wyrywaczy chwastów czy szczotek. Jest jednak łatwiejszy sposób na rozprawienie się z mchem! Preparat do czyszczenia kostki brukowej Betolix świetnie sprawdzi się w każdych warunkach, a jego użycie nie wymaga dodatkowych narzędzi.

Jak poprawnie myć kostkę brukową w celu usunięcia mchu i chwastów?

Podjazd lub chodnik z polbruku bądź płyt chodnikowych prezentuje się estetycznie, ale tylko wtedy kiedy jest czysty. Kostka brukowa jest najczęściej bardzo dużo używania więc jednocześnie nieustannie narażona na działanie różnego rodzaju niekorzystnych czynników środowiskowych. Kiedy na powierzchni kostki brukowej lub w jej łączeniach uformują się zanieczyszczenia organiczne to odpowiedni czas, by sięgnąć po Betolix. Oferowane przez nas preparaty do czyszczenia polbruku gwarantują szybkie i łatwe pozbycie się niechcianych zabrudzeń. Wystarczy jedynie spryskać preparatem miejsce gdzie znajdują się zielone naloty czy mech i odczekać kilka minut. Bez szorowania, skrobania czy innych silnie inwazyjnych czynności.

Czym czyścić kostkę brukową?

Betolix bezpieczny i przyjazny dla środowiska

Remontując dom lub układając kostkę brukową,  myślisz o środowisku naturalnym? To bardzo dobrze! Bezpieczeństwo oraz biodegradowalność środków czyszczących i ich skuteczność nie zawsze przecież muszą się wykluczać. Preparat Betolix -bio jest przyjazny dla Ciebie i Twojego środowiska oraz skuteczny podczas usuwania pozostałości betonu z delikatnych narzędzi i przedmiotów. Skutecznie oczyszcza z zaschniętego cementu, betonowych pozostałości, nalotów, zachlapań i zastygłych mas budowlanych nawet bardzo delikatne powierzchnie (tworzywa sztuczne, guma, ceramika, nawierzchnie pokryte lakierem, kamienie, szlachetna kostka brukowa). Wydajny i polecany w przypadku dużych zabrudzeń.

Betolix -bio doskonale sprawdzi się również jako gwarantujący bezpieczeństwo środek na mech i chwasty szpecące kostkę brukową oraz inne delikatne nawierzchnie takie jak płyty chodnikowe. Pamiętaj – usuwanie resztek betonu oraz mchów i chwastów z Twojej eleganckiej kostki brukowej będzie przy okazji bezpieczne nie tylko dla niej, ale i dla Twojego ogrodu czy powietrza, którym oddychasz.  Preparat nadaje się  się do wszystkich wrażliwych i delikatnych powierzchni nawet takich jak karoseria samochodu, lakier, szyba, glazura, kostka brukowa i wiele innych! Środek jest nieżrący, ale jednocześnie tak samo mocny jak inne agresywne preparaty dostępne na rynku.

Płyny Betolix – podsumowanie

Kupując produkty Betolix do usuwania resztek zapraw i mieszanek budowlanych z różnych nawierzchni, w tym kostki brukowej betonowej, kamiennej, granitowej czy bazaltowej, możesz być pewny, że wybierasz produkt bezpieczny i skuteczny. Płyny Betolix cieszą się wyjątkowo dobrą opinią wśród pracowników firm brukarskich i budowlanych, a nabywając je za pośrednictwem sklepu Betolix, możesz być pewien, że otrzymasz produkty szybko i bez konieczności płacenia za dostawę do domu.

Chcesz pozbyć się skamieniałego brudu z wapna i betonu? Zadzwoń

575 998 577

lub napisz

betolix@betolix.pl.