Uniwersalny płyn do czyszczenia – BETOLIX-U. Stworzony z pomocą sztucznej inteligencji (AI)!

Uniwersalny płyn do czyszczenia BETOLIX-U to istna rewolucja i rewelacja na rynku produktów czyszczących. Betolix-U to pierwszy preparat z gamy naszych produktów, który został stworzony z pomocą sztucznej inteligencji, co uczyniło go bardzo skutecznym i bardzo bezpiecznym. Potrafi w kilka sekund rozpuścić najbardziej uporczywy brud. Stare plamy farby, czy też stare plamy rdzy nie mają szans przetrwać, jeśli zostaną potraktowane płynem Betolix-U.

Co jeszcze usuwa BETOLIX-U?

 • pleśń
 • mech
 • rdzę
 • kamień wodny z prysznica z szyb samochodowych i wszystkich tych miejsc gdzie się pojawia, w tym także z akwarium.
 • sól drogową z obuwia skórzanego i z dywaników samochodowych, a także z karoserii samochodu
 • mleczko cementowe z okien i narzędzi
 • zaschnięty tynk z narzędzi
 • plamy z zaschniętej farby z podłogi, narzędzi
 • pozostałości minerałów
 • zaschnięty smar
 • żółte przebarwienia z deski klozetowej
 • plamy oleju samochodowego z betonu

Oto kilka przykładów działania płynu Betolix-U:

YouTube video
YouTube video
YouTube video

KUP BETOLIX-U JUŻ TERAZ!


Uniwersalny płyn Betolix-U

BETOLIX-U 1L

63,96 zł

(dostawa gratis)

                     KUPUJĘ                     

Betolix-U uniwersalny płyn do czyszczenia

BETOLIX-U 2L

86,10 zł

(dostawa gratis)

                     KUPUJĘ                      

Uniwersalny płyn do czyszczenia

BETOLIX-U 4L

123,62 zł

(dostawa gratis)

                     KUPUJĘ                      


Uniwersalny płyn do czyszczenia

Uniwersalny płyn do czyszczenia, Betolix-U. Czyszczenie dywanów, tkanin, skórzanych butów, miedzianej monety, akwarium, usuwanie smaru.

Uniwersalny płyn do czyszczenia dywanów, tkanin, tapicerki Betolix-U. Czyszczenie dywanów i tkanin.

Betolix-U z łatwością i niezwykłą delikatnością wchodzi w głąb dywanów i tkanin. Usuwa z nich uporczywe plamy i sprawia, że na nowo stają się piękne i puszyste. Składniki naszego innowacyjnego preparatu pochodzą ze świata kosmetyków i mają za zadanie w jak najbardziej delikatny sposób spenetrować zabrudzenie i rozpuścić je, co znacznie ułatwia usunięcie brudu przy użyciu zwykłej gąbki, czy też szmatki. 

Uniwersalny płyn do czyszczenia dywanów, tkanin, tapicerki Betolix-U. Czy Twój dywan został niedawno wyczyszczony?

Dywany mają wiele zalet, ale jedną z głównych wad jest to, że wymagają częstego czyszczenia. Dlaczego? Z różnych powodów, między innymi z faktu, że łatwo wchłaniają nieprzyjemne zapachy, ulegają uszkodzeniu i pogarszają się w przypadku niewłaściwej pielęgnacji. Mają też tendencję do gromadzenia bakterii. Betolix-U usuwa nie tylko brud i plamy, ale także bakterie.

Uniwersalny płyn do czyszczenia dywanów, tkanin, tapicerki – Betolix-U. Rodzaje plam na dywanach. 

Dywany mogą wchłaniać wilgoć i pleśnieć, a także przyciągają wielu niechcianych gości, w tym kurz, pyłki, alergie, sierść zwierząt, mikroskopijne owady i roztocza. Ze względu na wszystkie te czynniki dywany mogą nie tylko szybko stracić swój urok, ale także stanowić zagrożenie dla zdrowia. Z tego powodu użycie płynu Betolix-U, który służy między innymi do  czyszczenia dywanów, ma kluczowe znaczenie dla Twojego domu.

Zalety czyszczenia dywanów i tkanin płynem Betolix-U:

Fachowo usuwa wszelki brud, bakterie, roztocza, plamy,brud. Może być stosowany do tapicerki, tkanin i dywanów. Nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu i szybko schnie. Można go bezpiecznie stosować w pobliżu członków rodziny i zwierząt domowych, ponieważ jest nietoksyczny.

Który uniwersalny płyn do czyszczenia między innymi dywanów i tkanin wybrać? 

Do utrzymania dywanów w czystości możesz użyć środka Betolix-U.
Dywany często zostają wystawione na dużą próbę wytrzymałości. Znajdują się w obszarach o dużym natężeniu ruchu. Jeśli w domu mieszkają zwierzęta,  zwiększa to szanse na pojawienie się na nich niechcianych bakterii. Łatwo je zamoczyć, a mokre łatwo przyjmują pleśń. Jeśli tyle problemu z dywanami to może powinieneś je wyrzucić? Oj nie, nie musisz podejmować aż tak drastycznych kroków. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji naprawdę możesz je przechowywać przez bardzo długi czas. Jedyne, czego od ciebie wymagają, to rutynowe sprzątanie. Aby dywany wyglądały na czyste i nowe, wystarczy poddać je profesjonalnemu czyszczeniu płynem Betolix-U.

Uniwersalny płyn do czyszczenia dywanów – Betolix-U. Często zadawane pytania

Ile czasu zajmie wyschnięcie dywanu po czyszczeniu płynem Betolix-U?
Całkowite wyschnięcie dywanu po profesjonalnym czyszczeniu zajmuje zwykle od 6 do 10 godzin. Ale już po dwóch do czterech godzinach można po nim chodzić w świeżych skarpetkach lub butach.

Czy plamy i brud zostaną usunięte z dywanów po czyszczeniu?
Większość typowych plam domowych można skutecznie usunąć dzięki naszemu specjalistycznemu płynowi. Jednak niektóre plamy, w tym te pozostawione przez wybielacze, barwniki lub niektóre leki, mogą być trudniejsze do usunięcia.

Czy środek czystości, jakim jest Betolix-U jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt?
Betolix-U jest całkowicie przyjazny dla środowiska, zawiera nietoksyczne substancje czyszczące, które są bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Oczywiście nie należy go spożywać, czy też polewać się nim. Dla zwiększonego bezpieczeństwa i spokoju, zalecamy trzymać dzieci i zwierzęta z dala od wszelkich płynów czyszczących.

Uniwersalny płyn do czyszczenia dywanów

BETOLIX-U czyszczenie siedzeń samochodowych (tkaniny)

Nasze fotele samochodowe wytrzymują duże obciążenia spowodowane plamami jedzenia, sierścią zwierząt, dziećmi, rozlanymi napojami i katastrofami w supermarketach. W takiej sytuacji konieczna staje się ocena i ustalenie, czy fotele samochodowe wymagają czyszczenia. Czyszczenie siedzeń samochodowych obejmuje odkurzanie, wstępne usuwanie plam i nakładanie na nie powłoki ochronnej.

Jednak skupmy się na usuwaniu plam. Bywa tak, że fotele samochodowe są zaplamione wymiocinami, tłustymi plamami, a nawet moczem. Jak tak ciężkie zabrudzenia usunąć? Tu odpowiedź może być tylko jedna. Pomoże użycie płynu Betolix-U. 

OK, a jak często należy czyścić fotele samochodowe wykonane z materiału?

W idealnym przypadku nowe plamy należy usuwać punktowo, a tapicerowane siedzenia samochodowe odkurzać raz w tygodniu (nie zapomnij o dywanikach samochodowych!). W zależności od tego, jak często jeździsz samochodem, możesz zdecydować się na dokładniejsze czyszczenie siedzeń co miesiąc lub częściej. Ważne, abyś tłuste plamy, czy też plamy po kawie, herbacie, wodzie, usuwał tuż po ich pojawieniu się. Zaoszczędzisz czas i energię potrzebną na czyszczenie.

Przedmioty, których będziesz potrzebować, aby wyczyścić fotele samochodowe przy pomocy płynu Betolix-U:

Narzędzia i wyposażenie

 • Do odkurzania użyj szczotki do tapicerki, końcówki szczelinowej i węża.
 • Pojemnik na płyn, może być opryskiwacz do kwiatów
 • Szczotka do szorowania o miękkim włosiu
 • Ręczniki z mikrofibry
 • Gąbka i wiadro
  Komercyjny środek czyszczący do tapicerki i dywanów, czyli BETOLIX-U
 • Wodoodporny materiał do zabezpieczenia elementów, których nie zamierzasz czyścić (opcjonalnie)

Czyszczenie siedzeń materiałowych krok po kroku:

 1. Odkurz siedzenia

Gdy tapicerowane siedzenia samochodowe będą gotowe do czyszczenia, zacznij od odkurzenia tkaniny. Kompaktowy odkurzacz ręczny, to doskonały wybór, ponieważ można go ładować za pomocą połączenia błyskawicznego. Robiąc to, będziesz w stanie pozbyć się sierści zwierząt, kurzu i zanieczyszczeń, bez konieczności wpychania ich głębiej w wyściółkę siedziska. Aby dostać się pomiędzy oparciem a siedziskiem, użyj końcówki szczelinowej. Następnie podnieś włókna tkaniny za pomocą szczotki tapicerskiej.

2. Usuwanie plam

Jeśli wstępnie potraktujesz określone plamy płynem Betolix-U przed przystąpieniem do całego czyszczenia, rezultaty będą lepsze. Użyj niewielkiej ilości środka Betolix-U do czyszczenia tapicerki na plamy z jedzenia i napojów, tłuszczu i błota, a następnie za pomocą szczotki do szorowania wmasuj środek czyszczący w tkaninę. Daj mu co najmniej 3 minuty na pracę przed wykonaniem dokładnego czyszczenia.

Jeśli na siedzeniu znajdują się plamy po barwnikach, które krwawią lub przebarwiają się, przetrzyj dotknięty obszar niewielką ilością wody, następnie nanieś płyn.  Po nałożeniu na zabrudzoną powierzchnię należy pozostawić go na co najmniej 10 minut, aby zadziałał. Użyj szczotki o miękkim włosiu i delikatnie wcieraj płyn w zabrudzenie. Jeśli to konieczne, powtórz cały proces czyszczenia.

3. Spryskaj siedzenia płynem Betolix-U

W przypadku płynu Betolix-U nie musisz go mieszać z ciepłą wodą. Ten płyn jest na tyle skuteczny i silny w działaniu, że nie potrzebuje żadnego mieszania z czymkolwiek. Informacje na temat dokładnego czyszczenia środkiem Betolix-U można znaleźć na etykiecie produktu. Najlepiej sprawdza się aplikowanie środka za pomocą butelki ze spryskiwaczem, ponieważ pozwala to regulować ilość środka, który dotrze do tkaniny.

Lekko spryskaj całe siedzenie, zaczynając od góry. Tkanina nie musi być bardzo nasycona.

4. Zetrzyj cały brud szczotką o miękkim włosiu

Po spryskaniu siedzenia użyj szczotki do szorowania, aby nanieść roztwór czyszczący. Przejrzyj każdy centymetr siedziska, zaczynając od góry, tak aby brudny roztwór spłynął na dół. Gdy szczotka do szorowania zabrudzi się, opłucz ją w wiadrze z czystą wodą i potrząśnij, aby usunąć nadmiar wilgoci.

5. Usuń nadmiar wilgoci

Aby usunąć nadmiar wilgoci, wytrzyj siedzenia chłonną ściereczką z mikrofibry. Pomoże to również w rozplątaniu i usunięciu splątanych włosów.

6. Pozostaw siedzenia do wyschnięcia na powietrzu

Przed ponownym użyciem samochodu należy poczekać, aż siedzenia całkowicie wyschną. Zwykle mijają od dwóch do trzech godzin. Aby przyspieszyć ten proces, można skierować ogromny wentylator w samochodzie w stronę siedzeń. Alternatywnie, aby przyspieszyć proces wysychania, należy zaparkować samochód w najbardziej nasłonecznionym miejscu. Jeżeli siedzenia nadal są mokre, należy zatrzymać wilgoć w samochodzie za pomocą małego pojemnika z kryształkami pochłaniającymi wilgoć (środkiem suszącym).

7. W razie potrzeby powtórz każdy krok

Jeżeli tapicerka nadal sprawia wrażenie brudnej, powtórz cały proces czyszczenia. Najlepsze rezultaty osiągniesz, stosując wszystkie powyżej opisane kroki. Jednak istnieje ryzyko, że nasz płyn napotka bardzo nietypową, trudną do usunięcia plamę. Wówczas zalecamy powtórzyć czyszczenie, wydłużając czas między naniesieniem płynu na siedzenia a użyciem szczotki.

8. Nałóż na fotele samochodowe impregnat

Gdy wszystkie prace zostaną wykonane, a siedzenia będą wyglądać na czyste i nowe, użyj środka zabezpieczającego tkaninę. Takie środki impregnujące są dostępne na rynku w sprayu. Użycie takiego specyfiku może zapobiec przedostawaniu się plam i brudu do tkaniny. Dzięki temu następnym razem czyszczenie będzie znacznie prostsze.

Sposoby utrzymania czystych, materiałowych foteli samochodowych przez dłuższy czas.

Pomocna będzie wiedza o rodzaju posiadanych foteli samochodowych z tkaniny. Nylon jest najpopularniejszym materiałem na tapicerkę samochodową, ponieważ jest sprężysty i pochłania rozlane ciecze. Tapicerka wykonana z mikrofibry lub mikrozamszu zawiera poliester. Choć prezentuje się fantastycznie, delikatna faktura jest trudniejsza do czyszczenia niż skóra zamszowa.

Jeśli jesz w samochodzie, trzymaj ręcznik pod siedzeniem. Aby wchłonąć rozlaną ciecz, ręcznik będzie pełnił także funkcję podkładki.

Podczas spożywania napojów w samochodzie używaj szczelnie zamkniętych kubków i upewnij się, że pokrywki są dobrze zamknięte.

Dzięki dokładnemu czyszczeniu tapicerka i wnętrze Twojego samochodu będą czyste dłużej. Twoja tapicerka pozostanie czystsza i w lepszym stanie, im bardziej szczegółowo ją wykończysz. W zależności od stopnia zabrudzenia samochodu w ciągu roku, zaleca się czyszczenie detaliczne co kilka miesięcy.

Jak często należy dokładnie czyścić materiałowe siedzenia w samochodzie?

Co sześć miesięcy materiałowe siedzenia samochodowe należy dokładnie wyczyścić i zabezpieczyć przed plamami; jeśli masz dzieci lub psy, harmonogram sprzątania powinien zostać przedłużony.

Czy ochraniacz na tkaniny przedłuża czystość tapicerki materiałowej w samochodzie?

Materiałowe siedzenia samochodu można zabezpieczyć przed zalaniem i plamami, stosując spray ochronny do tkanin. Po każdym dokładnym czyszczeniu siedzeń nakładać ponownie.

Dbanie o siedzenie skórzane, a siedzenie materiałowe.

Podczas gdy skórzane siedzenia wymagają regularnego czyszczenia i impregnowania, aby zachować elastyczność i zapobiec pękaniu i rozdwajaniu, siedzenia materiałowe wymagają jedynie odkurzenia i dokładnego czyszczenia płynem (BETOLIX-U).

Uniwersalny płyn do czyszczenia. Czyszczenie miedzi

Miedź to bardzo popularny materiał, najczęściej mamy z nią do czynienia w postaci miedzianych monet. 

Zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci nauka czyszczenia monet może być przyjemną rozrywką. Monety wszelkiego rodzaju mogą z czasem ulec zabrudzeniu i zmatowieniu. Obserwowanie, jak brudne, monety stają się lśniąco czyste i przechodzą tak dramatyczną metamorfozę, może być bardzo satysfakcjonujące. Ponadto, ponieważ wiele osób ma do czynienia z monetami, ich mycie pomaga pozbyć się bakterii.

TAK! BETOLIX-U USUWA BAKTERIE!

Aby przywrócić matowym monetom ich pierwotny blask, postępuj zgodnie z tymi prostymi instrukcjami. Płyn BETOLIX-U wchodzi w sekundę w reakcję z nalotem, który znajduje się na miedzianych monetach i go całkowicie rozpuszcza. 

Uniwersalny płyn do czyszczenia

Uniwersalny płyn do czyszczenia miedzi. Jak często należy czyścić miedziane monety?

Chociaż nie ma określonego czasu ani częstotliwości czyszczenia brudnych monet, możesz je wyczyścić, jeśli uważasz, że są zbyt brudne lub odbarwione. Jako projekt na czarną godzinę lub przed włożeniem monet do klasera, czy też gabloty. Dla płynu Betolix-U nie ma znaczenia jak stara jest siadź na monecie, poradzi sobie z każdym zabrudzeniem.

Uniwersalny płyn do czyszczenia miedzi. Zanim zaczniesz czyszczenie.

Rzeczy, o których należy pomyśleć przed rozpoczęciem czyszczenia miedzi. 
Zawsze traktuj swoje bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Aby zapobiec pozostawianiu odcisków palców na świeżo wyczyszczonych monetach, podczas ich czyszczenia możesz nawet nosić rękawiczki.
Nie zaleca się polerowania każdej posiadanej monety, szczególnie jeśli jest ona cenna. Zanim podejmiesz decyzję o czyszczeniu monety, zastanów się, czy czyścisz ją dla przyjemności, czy dla celów kolekcjonerskich.

Jeśli nie masz pewności, czy jest kolekcjonerska, poproś o wycenę swojej monety. Kiedy szacowana wartość monety jest znacznie większa niż jej wartość rzeczywista, kolekcjonerzy postrzegają ją jako wartościową i kolekcjonerską nawet gdy jest zabrudzona.

Uniwersalny płyn do czyszczenia miedzi. Czy kolekcjonerzy monet powinni czyścić swoje monety?

Rzeczoznawcy i specjaliści od monet zalecają, aby nie czyścić samodzielnie monet kolekcjonerskich, ponieważ może to spowodować ich utratę wartości. Kompetentny rzeczoznawca monet może natychmiast wykryć zadrapania i ślady powstałe w wyniku czyszczenia monet lub stosowania chemicznych środków czyszczących. Skorzystaj z usług ekspertów, aby oczyścić monety w sposób, który nie obniży ich wartości, jeśli poważnie podchodzisz do zbierania monet. Nasz preparat do czyszczenia monet Betolix-U został stworzony z bardzo delikatnych, kosmetycznych składników. Nie zawiera środków żrących i jest w 100% biodegradowalny. To jedyny w swoim rodzaju płyn do czyszczenia miedzi.