Płyn do czyszczenia starych fug

Płyn do czyszczenia starych fug. W twoim domu są stare, od dawna nieczyszczone fugi? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak najlepiej je wyczyścić? Niezależnie od tego, czy chodzi o czyszczenie zapraw silikonowych, czy też cementowych, w tym poście omówimy różne techniki ich czyszczenia. Poznaj przydatne wskazówki dotyczące czyszczenia fug, które wydłużą ich żywotność.

Płyn do czyszczenia starych fug. Jak najlepiej wyczyścić starą fugę?

Najskuteczniejszym środkiem czyszczącym do fug jest płyn BETOLIX-F. Nie musisz już czekać, aż dany preparat zadziała, co potrafi zająć nawet godzinę od momentu jego nałożenia. Teraz nakładasz płyn BETOLIX-F i już po kilku sekundach zmywasz z fug brud. Nie musisz już truć siebie i reszty domowników płynami na bazie chloru. W przypadku czyszczenia fug płynem BETOLIX-F nie występuje też potrzeba szorowania fug. Tak mycie fug bez szorowania to możliwe!

Jeśli w Twoim domu znajdują się stare fugi, ale nie cementowe, lecz silikonowe to zalecamy użycie środka o nazwie BETOLIX-U. Jest to uniwersalny środek czyszczący, który z łatwością wyczyści stare silikonowe fugi. Na fugach silikonowych często można spotkać pleśń, z tym BETOLIX-U także sobie poradzi!

Płyn do czyszczenia starych fug. Czyszczenie starych fug domowymi sposobami

W sieci można spotkać wiele opinii na temat czyszczenia domowymi sposobami. Jako profesjonalna firma zajmująca się produkcją środków czyszczących zdecydowanie odradzamy niektóre z nich. Uważaj na czyszczenie starych fug parą! Para jest wytwarzana pod dużym ciśnieniem i dużą temperaturą co jest bardzo niszczące dla fug, nie tylko tych starych.

Nie czyść starych fug środkami na bazie chloru i traktuj ich nadtlenkiem. Zaufaj profesjonalistom i zdaj się na ich wiedzę niezbędną do tworzenia profesjonalnych środków czyszczących.

Płyn do czyszczenia starych fug. Czym nie powinieneś czyścić fug?

Kwaśne środki czyszczące: na zaprawę nie należy stosować chemicznych środków czyszczących ani dostępnych bez recepty roztworów, takich jak ocet i kwas cytrynowy. Może to uszkodzić płytki i poważnie uszkodzić fugi.

A co powiesz na silikonowe złącza w kolorze czarnym?

Twoje szanse są znacznie mniejsze, jeśli Twoje silikonowe stawy mają czarne przebarwienia. Środek do czyszczenia chlorem może pomóc w pozbyciu się pleśni i brudu, ale jest to potężne narzędzie, które może zaszkodzić środowisku i zdrowiu.

Jeśli jednak uprzesz się, aby nadal używać środka czyszczącego na bazie chloru, upewnij się, że nosisz odpowiedni sprzęt ochronny i zapewnij odpowiednią wentylację.

Innowacyjne środki czyszczące

Innowacją w przypadku środka do czyszczenia fug o nazwie BETOLIX-F jest fakt, że ten preparat nie wymaga szorowania. Brak potrzeby szorowania brudnej fugi podczas jej czyszczenia mocno skraca czas czyszczenia. Czas to pieniądz, tak mówią, a przecież ludzie pieniądz lubią, więc po co go tracić? Do każdej butelki płynu BETOLIX-F dodawana jest specjalna końcówka, która ułatwia czyszczenie spoin. Zwłaszcza fugi cementowe odzyskują swój blask już po kilku sekundach. Jedyne co musisz zrobić, to nanieść płyn na starą zabrudzoną fugę i delikatnie przetrzeć brud wilgotną gąbką, lub szmatką. Czyść fugi z nami, a się nie zawiedziesz!

Płyn do czyszczenia starych fug
Betolix-F innowacyjny preparat do czyszczenia fug