Płyn do czyszczenia fug pod prysznicem

Płyn do czyszczenia fug pod prysznicem Betolix-F to najskuteczniejszy środek na rynku. Skutecznie usuwa plamy, na złączach prysznicowych spowodowane pleśnią i kamieniem. W tym artykule dowiesz się, jak rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy i przywrócić pierwotny wygląd linii fugowych za pomocą kreatywnych technik, takich jak czyszczenie fug płynem Betolix-F.

Płyn do czyszczenia fug pod prysznicem. Jak czyścić fugę prysznicową?

Już nie musisz używać starej szczoteczki do zębów lub elektrycznej szczoteczki do zębów, czy też taniej pasty do zębów i mieszaniny octu i wody, aby skutecznie wyczyścić fugi pod prysznicem. Aby usunąć najtrudniejsze zabrudzenia z fug i uniknąć przebarwień, użyj płynu Betolix-F i ciesz się na nowo czystością swoich fug.

Płyn do czyszczenia fug pod prysznicem. Dokładne oczyszczenie fug pod prysznicem

Zazwyczaj zwykłe środki czyszczące są nieskuteczne w usuwaniu plam z fug pod prysznicami. Mieszanka octu i wody także może mieć problem z usunięciem najbardziej uporczywych plam. Za to płyn Betolix-F świetnie sprawdza się jako środek czyszczący, szczególnie w przypadku plam spowodowanych kamieniem. Kamień usuniesz także innymi naszymi preparatami czyszczącymi, takimi jak Betolix-BIO i Betolix-U.

Płyn do czyszczenia fug pod prysznicem. Czyszczenie fug szczoteczką do zębów

Podczas czyszczenia fug pod prysznicem szczoteczką do zębów nie jest jedynym przydatnym narzędziem. Jednak w przypadku płynu Betolix-F nie jest wymagane jej używanie. Tania pasta do zębów, którą do tej pory czyściłeś fugi, także nie jest już potrzebna. Substancje wybielające zawarte w paście do zębów co prawda rozjaśniają przebarwione miejsca na fudze, jednak długoterminowo taka pasta może uszkodzić fugę.

Oczywiście, kolorowych spoin, które zostały zabarwione na czerwono lub zielono, nie należy wogóle czyścić przy użyciu pasty do zębów i szczoteczki.

Czyszczenie fug elektryczną szczoteczką do zębów

Jeśli masz taką możliwość, aby użyć elektrycznej szczoteczki do zębów do czyszczenia fug, to sprawdzi się ona szczególnie tam, gdzie pojawiają się pierwsze oznaki występowania pleśni. Jeśli użyjesz dodatkowo płynu Betolix-U to całkowicie takiej pleśni się pozbędziesz, gdyż ten uniwersalny płyn do czyszczenia idealnie sprawdza się w przypadku trudnych zabrudzeń.

Uniwersalny płyn do czyszczenia fug
Uniwersalny płyn do usuwania pleśni z fug