Płyny do usuwania betonu

Płyny do usuwania betonu marki BETOLIX to skuteczne produkty, dzięki którym z łatwością usuniesz nawet stary i gruby beton. Czyszczenie maszyn, narzędzi, szalunków trwa minuty, a nie tak jak ma to miejsce w przypadku innych produktów godziny. Nie musisz już skrobać zaschniętego betonu i zbierać go warstwa po warstwie. Użyj płynu BETOLIX (koncentrat) i rozpuść beton, penetrując go. Wiemy, jak ważne jest szybkie usunięcie zaschniętego betonu, zwłaszcza w wypożyczalni sprzętu budowlanego, gdzie ilość zabrudzonego betonem sprzętu jest dość duża. Innowacją w naszych płynach jest fakt, że nasze produkty penetrują zabrudzenie, co sprawia, że są trzy razy bardziej skuteczne niż konkurencyjne płyny.

Płyn do usuwania zaschniętego betonu
BETOLIX płyn do rozpuszczania betonu

Płyny do usuwania betonu. Usuwanie betonu biodegradowalnym płynem Betolix-BIO

Nowy super środek do usuwania betonu BETOLIX-BIO to innowacja, dzięki której usuniesz zabrudzenia cementowe z maszyn budowlanych, narzędzi, a nawet miejsc, które są obłożone ocynkiem.

Skoncentrowany, biodegradowalny środek zmiękczający beton, BETOLIX-BIO, pomaga usunąć i poluzować beton, cement, fugę (zaprawę cementową) z narzędzi i sprzętu budowlanego. Obserwuj, jak przekształca nawet wyschnięty i stwardniały beton w błotnistą, gąbczastą substancję, którą można łatwo usunąć za pomocą mycia pod ciśnieniem. Ponieważ BETOLIX-BIO jest niekorozyjny, bezkwasowy, bezwonny i bezpieczny dla metali i farb, nie ma potrzeby obawiać się korozji powierzchni drogiego sprzętu. Jest to najszybsza metoda usuwania osadów betonowych z dużych maszyn. Tym nietypowym płynem usuniesz także zaschniętą zaprawę cementową z płytek ceramicznych. Co ważne BETOLIX-BIO jest bezpieczny nie tylko dla ocynku, ale także dla lakieru samochodowego. Jeśli masz problem właśnie z betonem, cementem na aucie, to ten niesamowity płyn przywróci Twojemu autu blask.

Aby całkowicie usunąć beton w miejscach o dużych gabaratyach, może być konieczne nałożenie większej ilości płynu lub zeskrobywanie betonu. Aby uzyskać optymalne rezultaty, użyj na samym końcu czyszczenia myjki wysokociśnieniowej.

Przyda Ci się także zestaw, który zawiera rozpylacz piany, rękawiczki, maskę i okulary ochronne.

Płyn do usuwania zaschniętego betonu
BETOLIX-BIO biodegradowalny płyn do usuwania betonu

Usuwanie betonu płynem BETOLIX-X

Jeśli zabrudzenie betonowe, z którym się borykasz, jest średniej wielkości i średniego wieku, ma tak około 2-3 miesięcy to nie musisz kupować koncentratu. Możesz potraktować takie zabrudzenie płynem o nazwie BETOLIX-X. Jest to rozcieńczona wersja koncentratu. Jeśli masz wątpliwości co do tego, którego płynu powinieneś użyć, aby rozpuścić beton, zadzwoń do nas, pomożemy w doborze odpowiedniego produktu!

Płyny do usuwania betonu
BETOLIX-X płyn do rozpuszczania średniej wielkości zabrudzeń betonowych