Środek do rozpuszczania betonu

Środek do rozpuszczania betonu o nazwie Betolix to najszybciej działający preparat tego typu na rynku. Bardzo dużą skuteczność zawdzięcza innowacyjnej formule. Zdolność penetracji zabrudzenia sprawia, że nawet stary i gruby beton rozpuszczany jest w mgnieniu oka. Naszymi pierwszymi klientami były firmy zajmujące się produkcją betonu. Pojazdy do przewożenia betonu są czasami czyszczone raz w roku, więc beton, który na nich zalega, jest naprawdę gruby i ciężki do rozpuszczenia. Nasi klienci, zanim zaczęli używać płynu Betolix korzystali z konkurencyjnych preparatów, jednak siła działania tych płynów nie była zbyt zadowalająca. Na naszej drodze rozwoju spotkaliśmy wielu klientów, którzy narzekali na działanie płynów, których regularnie używali. Dopiero środek Betolix sprostał ich oczekiwaniom.

Na czym polega siła działania środka Betolix?

Niestety nie możemy ujawniać wszystkich tajemnic związanych z produkcją środka Betolix. Jednak to, co możemy ujawnić to fakt, że nasz środek jest stworzony na innowacyjnej metodzie wytrącania soli. Ta metoda pomaga odizolować wszelkie toksyny z surowców, co sprawia, że wszystkie surowce są silniejsze. Mają także właściwości penetrujące, co przekłada się na skuteczność rozpuszczania betonu, a także na czas rozpuszczania betonu. Betolix potrafi rozpuścić beton nawet w 3 minuty, dla porównania przytoczę tu przykład płynów, które, aby zadziałały trzeba pozostawić na zaschniętym betonie nawet na 24h.

Środek do rozpuszczania betonu
Na duże zabrudzenia, duży kanister płynu BETOLIX!

Dlaczego środek do rozpuszczania betonu o nazwie BETOLIX-BIO jest tak nietypowy?

Betolix-BIO to środek, który zawiera tylko i wyłącznie biodegradowalne surowce, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska. Jednak wadą środka Betolix-BIO jest to, że nie jest on w stanie rozpuścić starego betonu. Idealnie jednak nadaje się do usuwania zaprawy cementowej z płytek ceramicznych, świeżego betonu z okien i samochodów. Środki do rozpuszczania betonu zazwyczaj są bardzo silne i tym samym nie nadają się do używania ich na lakierze. Betolix-BIO jako jedyny na rynku płyn może usuwać mleczko cementowe i beton nawet z samochodów. Czasami dzwonią do nas ludzie, którzy mają zachlapany betonem samochód i nie są w stanie go usunąć zwykłą wodą, nawet pod ciśnieniem. Nasz biodegradowalny środek do rozpuszczania betonu z łatwością usunie beton także z aut, czy też z maszyn budowlanych, kóre są lakierowane.

Który ze środków do rozpuszczania betonu jest najlepszy na średniej wielkości zabrudzenia?

Jeśli masz problem z zabrudzeniem cementowym/betonowym średniej grubości i średniej wielkości to możesz zakupić koncentrat Betolix i go rozcieńczyć, albo kupić już rozcieńczoną wersję Betolix-X. Rozcieńczenie koncentratu zwiększa jego wydajność, ale osłabia siłę działania. Jednak zakup już rozcieńczonej wersji ogranicza pole manewru. Jednak oba płyny i wersja rozcieńczona i koncentrat nadają się do usunięcia betonu średniej grubości.

Jak długo należy odczekać, aby rozpuścić zaschnięty beton w rurze PVC?

Dużo zależy od grubości zabrudzenia i od tego, jak stary jest to beton. Jednak zazwyczaj należy odczekać od 2 do 3 godzin. Zdarza się też, że ten czas jest znacząco skrócony, ponieważ w rurze jest przepustowość wody i płyn ma możliwość rozpuszczać beton nie tylko powierzchniowo, ale także z boku.

Bezpieczeństwo środków do rozpuszczania betonu

Siła działania naszych płynów jest dla nas priorytetowa, co nie oznacza, że nie skupiamy się na ich bezpieczeństwie. Koncentrat Betolix to nie tylko siła i skuteczność, ale także bezpieczeństwo. Nie znajdziesz drugiego preparatu, który bez żadnego problemu możesz dotknąć gołym palcem. Gwarantuję Ci, że jeżeli zrobiłbyś to z pierwszym lepszym płynem, to na pewno byś to boleśnie odczuł. Nasze środki są tak tworzone, aby przy przypadkowym zetknięciu z nimi nie doszło do poparzenia skóry. Możesz zaobserwować na poniższym filmie, że dotykam płynu gołym palcem i nic mi się nie dzieje.

Link do filmu