Kilka znaczących faktów na temat czyszczenia fug

Oto kilka znaczących faktów na temat czyszczenia fug. Prawie każdy obszar w Twoim domu może wyglądać bardziej bogato po dodaniu płytek. Niestety, brudna fuga może pogorszyć estetykę odprysków, pryszniców, wanien i podłóg z płytek, sprawiając, że powierzchnie płytek wydają się wyblakłe, stare lub obskurne. Utrzymanie wyglądu fug zaczyna się od Ciebie. Użycie profesjonalnego środka do czyszczenia fug to najlepszy i najprostszy sposób na usunięcie trudnych plam z fug. Oto kilka wskazówek, jak utrzymać fugę w czystości i dobrym stanie. BETOLIX-F to środek do czyszczenia fug, który przeprowadzi ich pełną metamorfozę. Użyj naszego innowacyjnego środka do czyszczenia fug, a Twoja fuga będzie wyglądała jak nowa.

Kilka znaczących faktów na temat czyszczenia fug. A jakiego środka powinienem użyć jeśli chcę, wyczyść płytki?

Do tego zadania zalecamy użycie preparatu o nazwie BETOLIX-U. Innowacja tego środka polega na tym, że jest on w stanie usunąć każdy rodzaj zabrudzenia. Nie straszna mu pleśń, rdza, mleczko cementowe, smary, oleje i inne ciężkie do usunięcia substancje.

Kilka znaczących faktów na temat czyszczenia fug. Przed czyszczeniem sprawdź trwałość fugi

Wskazane jest rozpoczęcie czyszczenia fug od najmniejszego środka czyszczącego (takiego jak zwykła woda i szczotka ze sztywnym włosiem), a następnie przejście do skuteczniejszych technik i rozwiązań, takich jak środki czyszczące BETOLIX-F i BETOLIX-U. Aby ustalić, czy roztwór lub technika czyszcząca nie zaszkodzi, lub nie odbarwi fug, dobrym pomysłem jest również wypróbowanie jej w dyskretnym miejscu.

Kilka znaczących faktów na temat czyszczenia fug. Raz w tygodniu wyczyść fugę płynem BETOLIX-U

W ramach rutynowej konserwacji fugę najlepiej czyścić raz w tygodniu przy użyciu płynu BETOLIX-U. Płyn należy przelać do butelki ze sprayem i w kilku szybkich pryśnięciach nanieść na fugi. Pomoże to zapobiec rozwojowi pleśni, zachowując jednocześnie atrakcyjny wygląd powierzchni płytek.

Czego nie powinienem/nnam używać do czyszczenia fug?

Zdecydowanie nie powinno się używać substancji żrących. Zwykle stosowane w przypadku bardziej uporczywych plam i wyjątkowo brudnych fug, wybielacze chlorowe i środki czyszczące na bazie kwasów powinny być stosowane oszczędnie, aby zapobiec uszkodzeniu fug. Z czasem w wyniku stosowania żrącego środka czyszczącego może nastąpić erozja fug. Jeśli fuga jest bardzo brudna, najlepiej skorzystać z profesjonalnego środka o nazwie BETOLIX-F, zamiast używać żrącego roztworu czyszczącego, który z czasem może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Kilka znaczących faktów na temat czyszczenia fug
Betolix-F innowacyjny preparat do czyszczenia fug