Najlepszy płyn do rozpuszczania betonu

Najlepszy płyn do rozpuszczania betonu to zdecydowanie płyn BETOLIX. Dlaczego tak uważamy? Od 7 lat produkujemy i sprzedajemy płyny BETOLIX i z każdym rokiem zalewamy naszym innowacyjnym płynem co raz to większe obszary Europy. Dziś nasz płyn sprzedawany jest w Niemczech, Austrii, Francji, Danii, Grecji, Norwegii, Szwecji i wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba usunięcia zaschniętego, twardego betonu.

Najlepszy płyn do rozpuszczania betonu. Usuwanie betonu z maszyn budowlanych

Jeśli chcesz usunąć zaschnięty beton z maszyny budowlanej, to zdecydowanie możesz do tego użyć jednego z naszych preparatów. Nasz innowacyjny preparat BETOLIX-BIO to innowacyjna formuła oparta na naturalnych surowcach. Jako jedyny płyn na rynku BETOLIX-BIO jest w stanie rozpuszczać betonowe zabrudzenia na powierzchniach lakierowanych, plastikowych, gumowych, a nawet na ocynku. Wystarczy nanieść płyn na zabrudzone betonem miejsce, odczekać około 20 minut, po czym zmyć wszystko dużą ilością wody.

Najlepszy płyn do rozpuszczania betonu. Jak usunąć beton z betoniarki?

Jeśli chcesz usunąć beton z betoniarki to do tego zadania rekomendujemy użycie koncentratu BETOLIX (bez dodatkowego X i bez BIO). Ten niesamowicie skuteczny i szybki w działaniu koncentrat potrafi penetrować beton. Dzięki tej właściwości każde nawet najstarsze zabrudzenie betonowe ulega rozkładowi. Zazwyczaj cały zabieg czyszczenia betoniarki trwa nie dłużej niż 30 minut.

Najlepszy płyn do rozpuszczania betonu. Czy płyn BETOLIX usunie także beton ze szkła?

Często dzwonią do nas klienci z tym właśnie zapytaniem, czy BETOLIX jest w stanie rozpuścić zabrudzenie betonowe, które znajduje się na szkle? Oczywiście, że tak. BETOLIX nie jest w stanie uszkodzić powierzchni szklanych, a sam proces usuwania betonu ze szkła przebiega bardzo płynnie.

Najlepszy płyn do rozpuszczania betonu

W naszym sklepie online zakupisz także środki do czyszczenia betonu, takie jak BETOLIX-B.

Na jakie powierzchnie należy uważać podczas usuwania betonu?

Na pewno musisz uważać na elementy ocynkowane. Tak jak pisałem powyżej BETOLIX-BIO jest bezpieczny na powierzchni ocynkowanych, ale już koncentrat BETOLIX nie. Inne powierzchnie, na które szczególnie trzeba zwrócić uwagę to guma i plastik. To czy dana powierzchnia zostanie uszkodzona przez preparat do usuwania betonu, zależy w dużej mierze od tego, jak długo płyn będzie się na niej znajdował. Zazwyczaj wystarczy około 3 minut, aby całkowicie rozpuścić beton, potem wszystko musisz zmyć dużą ilością wody i nic niepożądanego nie powinno się przydarzyć.

Najlepszy płyn do rozpuszczania betonu. Jak usunąć beton z rury kanalizacyjnej?

Do tego zadania powinieneś użyć płynu BETOLIX (koncentrat). Ten innowacyjny preparat nie jest w stanie uszkodzić rur PVC. Można śmiało nim zalewać każdą zapchaną cementem rurę. Zazwyczaj wystarczy wlać do zapchanej betonem rury 5 litrów, aby ujrzeć efekt. Oczywiście zdarzają się zabrudzenia, które trzeba zalewać nawet 20 litrami płynu BETOLIX, ale należą one do mniejszości. Dużo zależy też od tego, ile czasu takie zabrudzenia trwa. Im dłużej beton znajduje się w rurze odpływowej, tym trudniej go usunąć. Często jest tak, że klient ma do wyboru albo rozkuwać ścianę, albo próbować usunąć beton z rury przy użyciu środka specjalistycznego. Z takim problemem klienci dzwonią do nas bardzo często, a główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest zazwyczaj lenistwo i niechlujstwo majstra, który prowadził remont.

Jak usunąć beton z samochodu?

W przypadku zabrudzeń cementowych, które znajdują się na karoserii auta, to nie masz zbyt wielkiego wyboru. BETOLIX-BIO to jedyny środek na rynku, który jest w stanie usunąć zabrudzenia cementowe z samochodu, nie uszkadzając przy tym lakieru.

Sprawdź także nasze inne artykuły: