Betonowe schody, chodniki i przedpokój.

Pięć betonowych pomysłów na udekorowanie chodników, schodów i przedpokoju

Betonowe schody, chodniki i przedpokój. Istotną częścią atrakcyjności Twojego domu jest podejście i wejście. Chodniki, schody i ganek przy drzwiach wejściowych nadają ton Twojej posiadłości wraz z kwiatami i roślinami. Jeśli Twoje drzwi są przygnębiające lub ponure z powodu spękanego betonu, lub przestarzałych kolorów i materiałów, Betolix może pomóc zwiększyć atrakcyjność Twojego domu dzięki pięciu kreatywnym betonowym dodatkom, które nadają domowi i nieruchomości zupełnie nowy wygląd.

 • Warstwa kolorowej skały rzecznej na prawdziwym kamieniu.
 • Do wzmocnienia betonu można użyć bejc i ozdobnych wykończeń do betonu.
 • Przywróć zmatowiałe i wyblakłe wykończenia.
 • Dzięki stemplowanym i ręcznie rzeźbionym ozdobnym nakładkom betonowym możesz uzyskać realistyczne wykończenia z imitacji kamienia i drewna.
 • Napraw powierzchnie, które są krzywe i pęknięte.

Betonowe schody, chodniki i przedpokój. Po pierwsze: zamień na nakładkę z prawdziwego kamienia.

Jasne wykończenie kamienia naturalnego o nazwie BetolixCoat XR może w zasadzie odnowić każdą betonową powierzchnię. Oczywiście o ile nie jest ona całkowicie zniszczona. Jedna nakładka może wygładzić szorstkie powierzchnie i wypełnić pęknięcia. Tworzy solidne, trwałe wykończenie, które zachowa swój estetyczny wygląd i funkcjonalność przez wiele lat. Frost, Pebble, Sandcastle, Brownstone, Espresso, Comet i Midnight to siedem typowych kombinacji kolorów, które wahają się od jasnego do ciemnego. Możesz także mieszać własne kolory, aby stworzyć charakterystyczny projekt. Aby uzyskać jedyne w swoim rodzaju projekty, użyj różnych kolorów. Stworzysz wówczas obramowania lub wzory lub zmieszasz je z innymi dekoracyjnymi wykończeniami z betonu.

Nakładka i jej zalety:

 • Prawdziwa nakładka z kamienia rzecznego wykonana z cementu z szybkim 24-godzinnym okresem utwardzania.
 • W zależności od skali projektu montaż trwa od jednego do trzech dni.
 • Powierzchnia jest odporna na uderzenia, ścieranie, pękanie, zalanie i plamy.

Betonowe schody, chodniki i przedpokój. Po drugie: Użyj koloru, aby ożywić wyblakłe wykończenie.

W naszej linii produktów ProMaster dostępnych jest kilka niedrogich opcji do odnawiania i przywracania wykończenia dobrej jakości, ale przebarwionego lub wyblakłego betonu. Barwiony beton wzbogaca istniejącą powierzchnię bogatym kolorem i połyskiem. Jednocześnie chroniąc ją przed blaknięciem spowodowanym promieniami UV, wilgocią, odpryskami i pęknięciami. Renowator TR naprawia zużyte wykończenia lub teksturowane projekty, dodając warstwę cementową, którą nakłada się jak farba. Wodne środki do bejcowania, takie jak RestoCON i RestoCON DUO, tworzą nieprzezroczyste, oddychające powłoki. Rewitalizują one powierzchnie betonowe, nadając im wygląd kolorowego betonu.

Pamiętaj!

 • Aby uzyskać charakterystyczne rezultaty, wybierz jednolite kolory, wielokolorowe wzory, wzorniki i obramowania.
 • Zastosowania bejcowanego betonu mogą ukryć skazy i plamy oraz zapewnić gładkie, trwałe wykończenie, które chroni przed dalszymi uszkodzeniami.
 • Betonowe wykończenia są idealną ozdobą wejść i chodników ze względu na ich odporność na wilgoć, pleśń i mech.
Betonowe schody, chodniki i przedpokój.
Betonowe schody

Betonowe schody, chodniki i przedpokój. Po trzecie: Wybierz projekty wykonane ze sztucznego kamienia i drewna, które wyglądają realistycznie.

Jeśli marzysz o elegancji kamienia lub drewna dla swoich idealnych drzwi, beton dekoracyjny umożliwia realizację tej wizji. Zastosowanie odnowionej nakładki betonowej zapewni zupełnie nową betonową powierzchnię, na której można odcisnąć lub odbić swój ulubiony wzór kamienia, lub drewna. Niestandardowe bejcowanie tworzy idealne efekty kolorystyczne pasujące do Twojego charakterystycznego domu.

Realistyczne wykończenia, takie jak płyty chodnikowe, brukowiec, łupek i drewniane deski, są tworzone przy użyciu wzorów stempli generowanych z prawdziwych form kamiennych i drewnianych.
Możesz uzyskać wygląd droższych materiałów za ułamek ceny innych materiałów.
Twoje wejście pozostaje czystsze przy niewielkim wysiłku dzięki ciągłej, uszczelnionej powierzchni odpornej na wilgoć, plamy i gromadzenie się brudu.

Krok nr. Cztery: Stwórz skoordynowany front i pasujący podjazd.

Myśl o renowacji wszystkiego, co jest połączone z podjazdem i stanowi znaczną część podwórka, może wydawać się nieco zniechęcająca. Czy nie można po prostu zrobić wejścia bez rujnowania wyglądu podjazdu? Beto Clinic może pomóc w całkowitej przebudowie domu bez rozbijania banku i zbudowania podjazdu i wejścia, które przyciągną wzrok. Za pomocą naszej przełomowej powłoki BetoCoat MT możesz nadać swojemu betonowi wygląd teksturowanej powierzchni z drobnymi kruszywami. Można ją ozdobić szablonami granicznymi rozciągającymi się na chodnik i wejście, aby uzyskać jednolity wygląd.

Po piąte: napraw uszkodzony beton bez jego burzenia.

W obliczu nieestetycznych, uszkodzonych betonowych ścieżek, schodów i ganków konwencjonalna mądrość głosi, że jedynym praktycznym rozwiązaniem jest wyburzenie uszkodzonego betonu i zastąpienie go. Nasze produkty zostały stworzone z myślą o naprawie i przedłużeniu żywotności betonu na bardzo, bardzo długi czas. Będziesz zdumiony wynikami, jakie można uzyskać, naprawiając i odnawiając powierzchnie podłóg. Także powierzchnie pionowe, takie jak stopnie i ściany oporowe. Gdy uszkodzony beton wymaga więcej pomocy, nasze produkty to są w stanie pomóc. BetoLiq to wytrzymała, elastyczna zaprawa naprawcza do naprawy odprysków, wypełniania pęknięć i całkowitej wymiany nawierzchni.

Sprawdź także inne nasze artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *