Gazony betonowe w ogrodzie

Gazony betonowe w ogrodzie to siła, wytrzymałość, piękno. Beton daje nam nieograniczone możliwości podczas urządzania czy to ogrodu, czy też salonu.

Każdy lubi odświeżyć swój ogród, a jednocześnie sprawić, że będzie on azylem, w którym wszelkie zmęczenie zniknie. Gazony betonowe ustawione jeden na drugim to popularny motyw urządzania przynajmniej jednej ze ścian ogrodzenia. Jeśli masz zamiar urządzić ogród, właśnie przy użyciu gazonów betonowych to dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz gazony, które z pewnością nadadzą Twojemu ogrodowi charakteru i elegancji. Nasze gazony betonowe o geometrycznym kształcie idealnie skomponują się z Twoim domem i ogrodem!

Gazony betonowe w ogrodzie

Nie wiem, czy się ze mną zgodzisz, ale ja uważam, że rośliny uspokajają i tworzą ciepły i przyjazny klimat. Niestety bywa tak, że rośliny są osadzane w brzydkich donicach. Osobiście uważam, że plastikowe donice są brzydkie i szpecą zarówno ogród, jak i rośliny. Beton ma w sobie to coś, bije od niego siła, stabilność, poczucie bezpieczeństwa. Betonowe elementy dodane do wystroju ogrodu to także możliwość kreatywnego urządzenia danej przestrzeni. Betonowe gazony w kształcie półksiężyca dają wiele opcji ustawienia.

Nasze gazony betonowe są ręcznie wylewane i gwarantują kunszt wykonania.

Gazony betonowe w ogrodzie. Najważniejsze wskazówki, jak stworzyć dzięki nim miejską dżunglę!

Obecnie wielu entuzjastów designu bardzo chwali surową i niedokończoną estetykę, jaką oferuje beton, a zwłaszcza gazony betonowe. Wygląd betonowych gazonów uwydatnia piękno każdego projektu dekoracyjnego. Gazony są szczególnie zalecane, gdy masz zamiar podkreślić minimalistyczny klimat w industrialnej tonacji. W ich pobliżu możesz ustawić meble ogrodowe, które także mogą być zrobione z betonu. Dobrze też dołączyć jakieś elementy z drewna, np. oparcie betonowej ławki może być drewniane. Tak czy inaczej, o zastosowanie w projekcie nowo powstałego ogrodu betonowych gazonów nie powinieneś się martwić. Doskonale pasują do każdego motywu projektowego.

Gazony betonowe w ogrodzie. Oto kilka szybkich wskazówek, jak dodać elegancji betonowym gazonom.

Sekret wniesienia do ogrodu prostoty dzięki betonowym gazonom tkwi w obsadzeniu ich odpowiednimi roślinami. Bujne, zielone winorośle to naturalny wybór dla gazonów. Dzięki nim uzyskasz zrównoważony i żywy efekt.

Kształty betonowych gazonów.

Nie musisz decydować się na jeden kształt gazonu. Możesz śmiało wymieszać ze sobą, np. dwa rodzaje kształtów. Na przemian możesz ustawić gazon prostokątny z gazonem okrągłym lub półokrągłym. Możesz też zgrupować trzy różne gazony betonowe, co stworzy punkt centralny.

Jeśli uwielbiasz rośliny i lubisz dzięki nim tworzyć nietypowe projekty, to zdecydowanie powinieneś użyć naszych donic i gazonów betonowych. Ręcznie robione gazony i donice marki Betolix to designerskie, nowoczesne, różnorodne kształty geometryczne ozdobione złotymi akcentami, które barwią szary i zimny beton.

Zanim wybierzesz odpowiedni gazon betonowy

Przed wybraniem gazonu betonowego upewnij się co do tego, jakiego ma być koloru. Weź pod uwagę kształt gazonów, a także to ile rodzajów kształtów będziesz chciał ze sobą wymieszać. Oczywiście możesz wybrać tylko jeden rodzaj kształtu. Ważne jest także to, jak gazon będzie reagował na ostre promienie słońca, ulewne deszcze i mróz. Nasze gazony idealnie znoszą wszelkie zmienne warunki atmosferyczne.

Gazony betonowe w ogrodzie
W naszej ofercie znajdziesz także donice gliniane

Innowacyjne gazony betonowe

Co może być innowacyjnego w gazonach betonowych? Beton, z którego gazony są wykonane mogą być superhydrybowe. Oczywiście mogą też mieć nietypowy kształt. Odpowiednie ledowe podświetlenie także może sprawić, że ściana pełna roślin osadzonych w gazonach będzie dla oka czymś niesamowitym.

Gazony betonowe jak wino!

Nie tylko wino im starsze, tym lepsze! Ta teoria dotyczy także betonu, a zwłaszcza betonowych gazonów. Rośliny z wiekiem rozwijają się i nadają gazonom charakteru i elegancji. Sam beton nabiera nieco bardziej stonowanych barw, co często ma pozytywny wpływ na cały ogród. Zwłaszcza gdy w pobliżu betonowych gazonów, czy też donic stoją elementy wykonane z drewna.

Sprawdź także inne nasze artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *