Beton architektoniczny w aranżacji

Beton architektoniczny jest materiałem, który śmiało może być używany w architekturze niemalże każdego pomieszczenia. Na rynku możesz znaleźć różne rodzaje betonu architektonicznego, dostępne są różne kolory i formy. Gdy tylko mocniej przyjrzysz się wnętrzom, które wypełnia beton architektoniczny, to z pewnością zdecydujesz się na umieszczenie go w swoim salonie, czy też innym pomieszczeniu Twojego domu.

Zazwyczaj beton architektoniczny jest montowany w salonach i przedpokojach. Uniwersalność betonu sprawia, że jego zastosowanie nigdy się nie przedawnia. Nawet jeśli pierwotnie nie miałeś zamiaru umieszczać betonowych, prostokątnych płyt na ścianach swojego salonu, to zawsze możesz to zmienić. Sposób ich mocowania nie należy do zbyt złożonych.

Beton architektoniczny w aranżacji. Drewno i beton architektoniczny

Drewno i beton architektoniczny tworzą wspaniały duet. Dzięki takiemu połączeniu pomieszczenie staje się eleganckie i gustowne.

Drewno i beton to także doskonałe połączenie dla wykończenia sypialni. Ciepło jakie nadaje wnętrzu drewno, idealnie miksuje się z zimnem betonu. Listwy, siedziska, wieszaki, szafy i podłoga z drewna wkomponowane w betonowe ściany i podłogi to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Nie możemy także zapominać o wielkich drewnianych oknach, które idealnie zlewają się z surowym betonem.

Popularna jest kombinacja cementowych lameli i drewnianych ram. Takie okno przepuszcza światło pewnymi fazami, co tworzy ciekawą grę cienia i światła.

Wyobraź sobie także barek kuchenny, którego blat wykonany jest z drewna, lub na odwrót betonowy blat oparty o drewniany fundament.

Jak widzisz, możliwości połączenia drewna z betonem architektonicznym jest całe mnóstwo.

Beton architektoniczny w aranżacji. Potencjał betonu architektonicznego

Beton jest popularny dzięki temu, że jest wytrzymały, wszechstronny, dość łatwy w utrzymaniu. Hmm zapewne zastanawiasz się teraz nad tą łatwością utrzymania. Oczywiście można go dość łatwo zabrudzić, czy to olejem, czy też innymi tłustymi substancjami, ale istnieją specjalne środki do czyszczenia betonu. Znajdziesz je w naszym sklepie online. Jednak nawet gdybyś z pewnymi moimi stwierdzeniami się nie zgadzał, to jedno musisz przyznać, beton architektoniczny ma ogromny potencjał. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów do wykańczania wnętrz. Ostatnio dużą popularnością cieszy się także mech beton. Możesz zakupić płyty z betonu, które są obrośnięte naturalnym mchem.

Innowacyjny beton architektoniczny Betolix-INN

Naszą misją jest nieustanne dążenie do perfekcji. Nasze produkty są zawsze innowacyjne, co wyróżnia je na tle konkurencji. Co jest innowacją w przypadku naszego betonu architektonicznego? Wyjątkowa drobnoziarnistość betonu licowego precyzyjnie odtwarza kształt i strukturę. Każdy z przedmiotów przez nas wykonanych ma w sobie naszą pasję do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Nasz beton architektoniczny możesz zakupić w postaci płyt ściennych, betonowych płytek podłogowych, a także umywalek.

Beton architektoniczny w aranżacji
Łazienki wykańczane płytami z betonu architektonicznego wyglądają bardzo elegancko

Nasze płyty ścienne, czy też płytki podłogowe wykonane z betonu architektonicznego są piękne i niepowtarzalne. Jakość betonu jest najwyższa, co przekłada się na końcowy wygląd naszych produktów. Sukces naszej produkcji jest oparty o składniki i sposób pracy z betonem. Dzięki temu, że cała produkcja oparta jest o pracę ręczną, nasze produkty są unikatowe. Nie ma dwóch takich samych płytek podłogowych, takich samych umywalek, czy też takiej samej donicy. Poszczególne produkty z tej samej serii różnią się detalami i każdy produkt jest elegancki i ma niepowtarzalny charakter. Kolorystyka naszych produktów jest bardzo szeroka. Możesz wybierać w kolorystyce, która ma mocne tony i ekstrawaganckie niuanse.

Sprawdź także inne nasze artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *