Donice betonowe

Doniczki betonowe są atrakcyjną i trwałą opcją dla roślin w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Są mocne i trwałe i można je znaleźć w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Donice betonowe wymagają minimalnej pielęgnacji i konserwacji, ale powinny być uszczelnione, aby zapobiec przedostawaniu się wilgoci.

W naszym sklepie internetowym możesz zakupić donice betonowe w różnych rozmiarach i różnych kolorach, a także kształtach i wzorach. Donica to nie tylko praktyczne naczynie, w którym roślina ma szansę zrównoważonego rozwoju, to także ciekawa ozdoba dla danego pomieszczenia.

Donice betonowe idealnie sprawdzają się w ogrodach, parkach, przed urzędami i galeriami handlowymi. Oczywiście to także ciekawy element wystroju niejednego balkonu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno duże donice, jak i małe doniczki. Do produkcji naszych donic wykorzystujemy wysokiej jakości cement duński, więc nie musisz się obawiać o trwałość naszych produktów.

Precyzja wykonania, ciekawe kształty oto co nas wyróżnia na tle konkurencji. Produkując donice, zwracamy uwagę na aspekt podkreślania naturalnego piękna roślin. Nasze donice i osadzone w nich ro.siny tworzą razem harmonijne piękno.

Oto donice, które znajdziesz w naszej ofercie.

Donice betonowe prosto z taśmy produkcyjnej

Wiele osób zachodzi w głowę, gdzie kupić donice betonowe i czy zakup takich donic przez internet ma sens?. Często bywa tak, że decyzja o zakupie donicy betonowej jest podejmowana w ostatniej chwili. Zwłaszcza gdy obiektem, który był remontowany, jest taras lub balkon. Ogród to także teren, gdzie wkomponowanie betonowych donic nie zawsze jest takie oczywiste. Często zakup takich donic do ogrodu determinuje wstawienie mebli ogrodowych. Wówczas rośliny zasadzone w betonowe donice mają za zadanie stworzenia intymnego kącika, w jednym z narożników ogrodu.

Donice betonowe. Wytrzymałość donic

Skąd zadowolenie tak wielu klientów, którzy zakupują produkty marki Betolix? Przede wszystkim naszym fundamentem rozwoju są innowacje. Tak samo jest w przypadku betonowych donic, które produkujemy z najlepszej jakości cementu duńskiego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że donice są wystawiane na ekspozycję w zmiennych warunkach pogodowych. Ich wytrzymałość na niskie temperatury ma szczególne znaczenie. Twardość cementu, który po zaschnięciu wytrzymuje mróz, powinna wynosić nie mniej niż 52,5. Promienie UV to także nic strasznego dla naszych donic, nawet po wielu latach wystawiania donic na słońce nadal zachwycają one swym estetycznym wyglądem.

Donice betonowe
Donica betonowa

Donice betonowe. Stabilność donic

Jak wszyscy wiemy, bardzo ważne jest, aby betonowa donica była stabilna. Ma to szczególne znaczenie w ogrodach, gdzie istnieje ryzyko pojawienia się bardzo silnego wiatru. Gdyby duża donica, w której zasadzona jest roślina, przewróciła się, wówczas mogłoby dojść do jej pęknięcia, a nawet rozpadu.

Rozmiary donic

W naszym sklepie online możesz zakupić donice w różnych rozmiarach. Warte uwagi są także kształty, które gwarantują wkomponowanie się w każdy wystrój i aranżację. Każdy styl, w którym chcesz urządzić ogród czy też inne miejsce jest dla nas wyzwaniem, któremu jesteśmy w stanie sprostać.

Oto gama naszych produktów:

  • Betonowa doniczka – wysoka
  • Betonowa doniczka – niska
  • Doniczka betonowa – okrągła
  • Doniczka betonowa – prostokątna
  • Betonowa doniczka – kwadratowa
  • Mały garnek betonowy
  • Betonowa doniczka – duża

Proces powstawania betonowej donicy

Doniczki betonowe są zwykle wykonywane przez wlanie mokrego betonu do formy, a następnie pozostawienie go do zastygnięcia. Forma jest zwykle wykonana z drewna, plastiku lub metalu. Po związaniu betonu forma jest usuwana, a doniczka jest polerowana, uszczelniana i dekorowana zgodnie z życzeniem.

Jak polerowane są betonowe donice?

Donice betonowe są zazwyczaj polerowane za pomocą szlifierki lub papieru ściernego. Szlifierka służy do większych powierzchni, a papier ścierny do mniejszych detali lub tworzenia tekstury. Po wypolerowaniu betonową donicę należy uszczelnić uszczelniaczem do betonu, aby zabezpieczyć ją przed uszkodzeniem przez wodę i zabrudzenie.

Sprawdź także inne nasze artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *