Pustaki z pumexu. Puste bloki wykonane z pumeksu

Pustaki z pumexu.

Pustaki z pumexu. Pustaki są dziś szeroko rozpowszechnione – między innymi są również wykonane z pumeksu. Przetwarzanie jest stosunkowo łatwe – wszystko, co jeszcze musisz wiedzieć o pumeksie, znajdziesz tutaj.

Pustaki z pumexu. Informacje ogólne

Pustaki wykonane z pumeksu to dobry sposób na budowę bardzo izolujących ścian. Materiał zawiera wiele kieszeni powietrznych i dlatego ma bardzo niską przewodność cieplną.

  • Przeczytaj także – Pustaki z betonu
  • Przeczytaj także – W ten sposób zamurowuje się pustaki
  • Sprawdź także – Tanio kupuj pustaki – porównanie dostawców

W przeciwieństwie do wielu lekkich bloczków betonowych pumeks zużywa bardzo mało energii podczas swojej produkcji i dlatego jest bardzo interesującym materiałem budowlanym z ekologicznego punktu widzenia.

Pustaki z pumexu. Aktualne oferty

Pustaki betonowe
36,5 x 24,5 x 23,8 cm, ząbkowane
Pustak z betonu, 11,5 x 49 x 23,8 cm
Inne puste kamienie
Pustak z pumeksu, 49,7 x 30 x 23,8 cm
Pustaki keramzytowe 11,5 x 49 x 23,8 cm
Pustaki z pumexu
Pustaki

Na co zwrócić uwagę przy zakupie / Zalecenia

Często występuje zamieszanie między terminami pustak, cegła i kamień szalunkowy – dlatego zawsze zwracaj szczególną uwagę na to, czego potrzebujesz do swojego projektu.

Więcej informacji na ten temat:

  • Artykuł w Wikipedii dotyczący pustaków
  • DIN EN 15435 dla betonowych pustaków szalunkowych

Z PUMEKSEM: DŁUGI CZAS SCHNIĘCIA

Ściany zbudowane z pustaków pumeksowych wymagają znacznie dłuższego czasu suszenia niż w przypadku innych materiałów budowlanych. Powinieneś wziąć to również pod uwagę w swoim harmonogramie.

Wykorzystanie ciężkich bloków betonowych do ustawienia obiektów magazynowych

Ilekroć jako firma rozważasz optymalizację lub restrukturyzację środowiska produkcyjnego, temat „miejsc magazynowych” prędzej czy później stanie się ważny. Nieuchronnie dojdziesz do tego pytania, jeśli musisz / chcesz rozważyć zwiększenie mocy produkcyjnych z powodu dużego popytu lub innych wydarzeń. Jednak zmiany ram prawnych mogą również spowodować konieczność podjęcia działań w tym obszarze. W określonych okolicznościach, nawet w odpowiednim czasie – na przykład jako rozwiązanie tymczasowe, dopóki nie zostaną utworzone struktury niezbędne do optymalnej integracji nowych / zmienionych sytuacji magazynowych w przepływie procesu.

Szczególna przydatność

We wszystkich przypadkach należy zachować czujność na tym etapie, aby z zyskiem zbadać związane z tym koszty i możliwości. Zdecydowanie powinieneś uważnie przyjrzeć się szczególnej przydatności ciężkich bloków betonowych do takich projektów! Dzięki modułowemu systemowi prefabrykatów betonowych masz pełną elastyczność w projektowaniu swoich magazynów. Ponadto system oferuje w każdej chwili opcje dostosowania utworzonych w ten sposób powierzchni magazynowych zgodnie z wymaganiami: Późniejsze zwiększenie pojemności, zmiana sytuacji magazynowej lub nawet całkowite lokalne przeniesienie powierzchni magazynowych – dla BBloxx | Ciężkie bloki betonowe nie stanowią problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *