Naprawa fug płytek

Naprawa fug płytek

Naprawa fug płytek. Masz dość brudnych, odbarwionych i poplamionych fug, które psują wygląd Twojej płytki? Betolix – Fuga udoskonalił sztukę renowacji fug do płytek dzięki 16-letniemu doświadczeniu. Inżynierowie Betolix – Fuga wykorzystali najnowocześniejszą technologię do opracowania wysoce zaawansowanego skutecznego płynu do czyszczenia do fug, który jako pierwszy na rynku sprawia, że nie trzeba fug szorować. Własny proces i produkty Betolix – Fuga jest tak zaawansowany, że nasi klienci mogą wykonywać zadania o połowę krócej niż konkurenci, uzyskując niezrównane wyniki.

Innowacyjne czyszczenie fug

Niestandardowy system czyszczenia fug umożliwia konsumentowi wyczyszczenie najbardziej zabrudzonych fug w zaledwie kilka sekund. Trwały kolor fugi można odzyskać jedynie przy użyciu naszego innowacyjnego preparatu do czyszczenia fug Betolix – Fuga.  Nasz innowacyjny płyn do czyszczenia fug gwarantuje przywrócenie oryginalnego koloru i pierwotnego piękna.  Płytki i fugi znowu staną się ważną częścią wystroju domu. Betolix – Fuga nie tylko może zmienić brudne, czarne, obskurne linie fugi w piękne, białe, czyste linie fugi, ale także wzmocni fugi i utrudni ich ponowne zabrudzenie.

Fuga to niezwykle porowata substancja składająca się z piasku i cementu. Za każdym razem, gdy podłoga jest czyszczona, brudna woda z mopa wsiąka w fugi jak gąbka. Wszelkie wycieki, brud, wypadki z winem, oleje do stóp, itp. są wchłaniane w głąb spoin, wytwarzając nieprzyjemny zapach, powodujący bakterie i przebarwienia.

Linie fugi mogą być znowu czyste i mogą zyskać tymczasową ochronę dzięki Betoff-Fuge, ale należy starannie rozprowadzić płyn i równomiernie go zetrzeć. 

Wymiana fug i płytek

Gdy przezroczysty uszczelniacz zacznie się rozkładać, zmieni kolor na żółty i stanie się miękki i lepki. W tym momencie płytka będzie musiała zostać całkowicie usunięta i ponownie uszczelniona. Zrywanie uszczelniacza do fug może być długim i żmudnym wydarzeniem wymagającym silnych środków chemicznych. Wyraźne uszczelnienie może być również nieskuteczne, jeśli fuga jest już poplamiona i odbarwiona. Większość plam i przebarwień jest głęboko osadzona w liniach fugi, co fizycznie uniemożliwia usunięcie plamy bez całkowitego usunięcia fugi.

Czy fugi można czyścić parą?

Samo czyszczenie parą może usunąć tylko niewielką część plam i bakterii i może spowodować znaczne uszkodzenia zarówno płytki, jak i fugi.

Stowarzyszenie Ceramic Tile & Stone w Arizonie donosi: Para jest niewłaściwą techniką (metodą) czyszczenia fugi, ponieważ:

– czyszczenie parą może być zbyt agresywne w przypadku zaprawy

mającej mniej niż 1 rok, – para może spowodować znaczne uszkodzenie zaprawy,

– niektórzy producenci fug unieważniają gwarancję, jeśli była czyszczona parą.

Chemikalia do czyszczenia parą są niewłaściwymi produktami do ich czyszczenia ponieważ:

– stosowane chemikalia są zbyt mocne dla nowo zainstalowanych fug

– te chemikalia mogą wydobywać pigmenty, które często zmieniają kolor

– niektórzy producenci fug unieważniają gwarancję, jeśli zostały użyte jakiekolwiek chemikalia do czyszczenia parą

Zastrzeżony proces czyszczenia fug Betoff Fuge zapewnia konsumentom piękne, wolne od plam linie płytek i fug. Betoff – Fuge do perfekcji opanował sztukę renowacji fug i na stałe zapewnia każdemu klientowi doskonałe, wolne od plam linie fugi.

Zalety procesu czyszczenia płynem Betoff – Fuge:

– spoiny sanitarne wolne od zarazków i bakterii,

– trwale zabezpieczone spoiny,

– łatwy proces bez brudzenia, który umożliwia natychmiastowe chodzenie po płytce.

Proces czyszczenia i uszczelniania fug Betolix – Fuga zrewolucjonizował branżę czyszczenia fug. Właściciele domów i firm nie muszą już mierzyć się z dylematem brudnych, odbarwionych fug. Betolix – Fuga oferuje trwałe rozwiązanie idealnej podłogi za przystępną cenę. Nie trać kolejnego dnia na szorowanie brudnych, poplamionych spoin, dziś zamów Betolix – Fuga, a jutro uzyskaj doskonałe linie fug bez plam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *