Czyszczenie zbiorników i maszyn w zakładzie przemysłowym- Betolix Bio

czyszczenie zbiorników i maszyn betolix bio

Jakie zabrudzenia spotykamy w parku przemysłowym?

Park przemysłowy to miejsce pełne różnego rodzaju zanieczyszczeń. Przede wszystkim są to resztki produkowanych substancji, ale to również zanieczyszczenia biologiczne. Aby usunąć każde z tych zabrudzeń sięgnij po Betolix Bio. Ten produkt zapewnia bezkonkurencyjną skuteczność w czyszczeniu wszystkich maszyn składających się na linię produkcyjną czy zespoły magazynowe. Zastosowanie Betolix Bio zapewni nieskazitelną czystość oraz bezpieczeństwo podczas usuwania zanieczyszczeń z delikatnych nawierzchni maszyn przemysłowych. Producenci korzystający z mieszalników, zbiorników magazynowych, młynów przemysłowych oraz całych instalacji przemysłowych już nie muszą się martwić jak dbać o to, by utrzymać swoje maszyny w czystości tak, by nie naruszyć ich powierzchni wymagających delikatnego traktowania. Betolix Bio spełnia swoją rolę bezkonkurencyjnie i zapewnia pełną skuteczność nie uszkadzając przy tym czyszczonej nawierzchni.

Betolix Bio – bezpieczny dla sprzętu przemysłowego.

Na wyposażeniu każdego zakładu produkcyjnego znajduje się wiele rodzajów maszyn. Każda z nich narażona jest na zanieczyszczenia.

Pierwszą grupą sprzętów wymagających czyszczenia odpowiednim środkiem są wszelkiego rodzaju zbiorniki. Betolix Bio nadaje się do stosowania w przypadku zarówno silosów paszowych, do zboża czy granulatów dla zwierząt, jak i zbiorników do magazynowania substancji ciekłych, stałych, a nawet gazów w produkcji chemicznej. Preparat Betolix Bio jest bezpieczny w użytkowaniu w instalacjach przemysłowych składających się z młynów, mieszadeł chemicznych, wirówek(zarówno talerzowych jak i koszowych), suszarni oraz filtrów.

Delikatne nawierzchnie? Betolix Bio do czyszczenia! Silosy zbożowe i inne zbiorniki magazynowe.

W większości narzędzia znajdujące się w parkach lub zakładach przemysłowych wykonane są z materiałów wrażliwych na działanie silnych środków chemicznych. Jest to zazwyczaj stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium oraz tworzywa sztuczne czy włókna. Każdy z tych materiałów wymaga odpowiednich środków czyszczących. Takim preparatem jest Betolix Bio. Dzięki unikatowemu składowi Betolix Bio nie uszkadza wrażliwych nawierzchni maszyn. Nawet najdelikatniejsze z nich są bezpieczne!

Betolix Bio- niezastąpiony w każdej branży. Wyczyść nim silosy magazynowe!

Jesteś rolnikiem i potrzebujesz środka do czyszczenia silosów? Silosy lejowe (z lejem wewnętrznym lub zewnętrznym), silosy płaskodenne do przechowywania zboża bądź pasz dla zwierząt wymagają do czyszczenia preparatu, który nie wpłynie na jakość pożywienia dla zwierząt bądź magazynowanego zboża. Dzięki preparatowi Betolix Bio nie musisz martwić się o bezpieczeństwo gromadzonych towarów. Również maszyny wykorzystywane do produkcji granulatów tj. młyny, suszarnie (bębnowe, fluidalne) pozostaną nieskazitelnie czyste po zastosowaniu Betolix Bio.

Inną gałęzią przemysłu, w której Betolix Bio pozostaje niezbędnym jest branża farmaceutyczna. Utrzymanie prawidłowej higieny maszyn i narzędzi stosowanych np. przy wyrobie leków to obowiązek każdego producenta. Nawierzchnie materiałów, z których urządzenia te zostały wykonane są niezwykle wrażliwe na drażniące działanie środków czystości. Dlatego też naturalny skład Betolix Bio zagwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Nasz produkt jest nietoksyczny, niedrażniący oraz nie przenika w głąb struktury produktów magazynowanych. Betolix Bio to płyn, który sprawdzi się w czyszczeniu tabletkarek, kapsułkarek, wirówek oraz wyparek, które bardzo często używa się jako sprzętu przyspieszającego prace laboratoryjne.

Betolix Bio jako środek nie tylko do czyszczenia linii przemysłowych.

Każdy park przemysłowy wyposażony jest w budynki magazynowe. Coraz częściej takimi magazynami są hale wykonane ze stali. Takiego rodzaju hale również wymagają specjalnego czyszczenia. Często spotykane w zakładach produkcji są również zespoły magazynowe, czyli kilka silosów lub zbiorników umieszczonych na wspólnej konstrukcji podporowej wykonanej ze stali. Wybór właściwego preparatu do usuwania zanieczyszczeń ma kluczowe znaczenie, ponieważ środek zbyt agresywnie działający może uszkodzić powierzchnię konstrukcji stalowej i doprowadzić do jej dalszych uszkodzeń, np. korozji. Dlatego też wybór środka Betolix Bio, który działa równie skutecznie jak jego agresywnie działające odpowiedniki zapewnia pełne bezpieczeństwo stosowania.

Wybierz Betolix Bio- działaj w zgodzie z naturą i ze sobą!

Wiele ze specjalistycznych środków do czyszczenia maszyn produkcyjnych charakteryzuje zawartość drażniących, toksycznych i szkodliwych dla środowiska składników. Betolix Bio składa się z surowców tylko naturalnego pochodzenia. W dodatku jest całkowicie biodegradowalny! Jeżeli szukasz produktu, który oprócz tego, że skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia jest również bezpieczny dla środowiska i jego użytkowników, wybierz Betolix Bio.

Betolix Bio to świetna opcja dla każdego kto ceni sobie jakość i bezpieczeństwo. W zakładach każdej z gałęzi przemysłu Betolix Bio będzie niezawodnym pomocnikiem w myciu zbiorników, silosów, filtrów, wyparek, mieszalników, wirówek, wyparek oraz stalowych konstrukcji hali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *