Murarz ubrudzony betonem – to już mit!

usuwanie betonu z obuwia

Prowadzisz firmę budowlaną, jesteś murarzem albo po prostu uwielbiasz udoskonalać własny dom? Twoje otoczenie i ubrania nie muszą być tego świadectwem. Pozbądź się brudu pobetonowego z samochodu, pomieszczeń, a nawet własnych ubrań z pomocą produktów Betolix-u. Oczyść nawet bardzo delikatne powierzchnie z cementowych zachlapań i śladów gładzi szpachlowej! Koncentraty do rozpuszczania betonu i zmywania plam z wapna zapewniają  natychmiastową pomoc przy wyeliminowaniu nawet twardego, zaschniętego spoiwa każdej mieszanki murarskiej.

Płyn do rozpuszczania betonowych resztek, który najlepszy?

Wszystko oczywiście zależy od miejsca, które oczyszczasz. Jeśli sprzątasz po remoncie cementowe zaschnięte grudki z podłóg, kafelków, kostki brukowej czy maszyn polecamy podstawowe wersje płynu betolix w opakowaniach o pojemności jednego, pięciu lub dwudziestu litrów. Jeśli jednak pragniesz doprowadzić do porządku delikatniejsze przedmioty, własne ukochane auto czy ubiór, lepiej wybierz specyfik w wariancie bio-, ponieważ jest delikatny i bezpieczny dla powierzchni pokrytych gumą, kauczukiem, czy innymi tworzywami sztucznymi.  Stosuje się go z powodzeniem także do oczyszczania z betonu powierzchni szklanych, aluminiowych, chromowanych, kamiennych i lakierowanych. Stosując taki preparat, możesz być pewny (a), że wizerunek ubrudzonego wapnem i cementem robotnika budowlana stanie się już tylko odległym wspomnieniem.

Środki do usuwania betonu – gdzie je kupujemy?

Oczywiście wiele osób zajmujących się murarką na gruncie profesjonalnym, pomyśli od razu o Bricomarche, Castoramie, Mrówce czy choćby Obi. Jednak środki rozpuszczające beton na pewno sprawniej zakupić w sieci. Odwiedź zatem nasz Sklep i wybierz stosowny produkt, zadbaj o swoje sprzęty z pomocą ekologicznych płynów do rozpuszczania zapraw murarskich Betolix-bio. Płyny te uzyskały już świetne opinie, a dodatkowym atutem jest przystępna cena i gratisowa dostawa do Twojego domu. W składzie preparatów eko nie ma szkodliwych kwasów, co gwarantuje że stosowanie płynu na delikatnych powierzchniach Twoich ubrań czy samochodu (na elementach aluminiowych, lakierowanych czy pokrytych kauczukiem) będzie zarówno skuteczne, jak i bezpieczne. Jako murarz zadbaj również o swoje narzędzia i maszyny. Wyczyść z cementowych złogów kielnie, zacieraczki, tarcze i szpachlówki. Do gruszek betoniarskich i pojazdów do przewozu materiałów budowanych użyj płynu betolix -x.

Beton destruktor – jak go używać?

Jeżeli zabrudzenia cementowe, występujące na ubraniach i podatnym na uszkodzenia sprzęcie, są niezbyt duże, wystarczy grudki betonowe i naloty wapienne polać płynem zaopatrzonym w poręczny spryskiwacz.  Grube zaschnięte warstwy betonowe będą zapewne wymagały ponowienia działania. Spryskaj pokryte cementem przedmioty i poczekaj 3 minuty. Specyfik musi wniknąć w zaschniętą masę, a następnie, działając na nią agresywnie od środka, doprowadzić brud do zmiany stanu skupienia. Rozmyty beton łatwo będzie potem usunąć. Chcesz pozbyć się  brudu ze sprzętu, ubrań i samochodu, zadzwoń 575 998 577 lub napisz  betolix@betolix.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *