Garaż ubrudzony betonem – który płyn to wyczyści?

sprzątanie po remoncie

Jesteś dumny z nowego garażu? Niestety na posadzce, bramie wjazdowej, a nawet na samochodzie pozostało mnóstwo betonowego brudu i wapiennego nalotu. Zlikwiduj ten problem – wyczyść powierzchnie szklane, drzwi, a także karoserię z pomocą środków Betolix. Usuń cement zarówno z delikatnych powierzchni chromowanych czy lakierowanych, jak i z narzędzi. Koncentraty do zmywania plam z wapna, zaprawy murarskiej i  twardych złogów betonowych wyczyszczą również profesjonalny sprzęt, którego używałeś do remontu (kielnie, zacieraczki, tarcze, gruszki do betoniarki).

Płyn do zadań specjalnych – oczyszczamy sprzęt z betonu?

No cóż, najpierw długo budowałeś lub remontowałeś garaż, a teraz czas na porządki. Umyj betoniarkę, szlifierkę, zmyj betonowe plamy z auta, którym przewoziłeś materiały budowlane. Niemożliwe? Nieprawda – Betolix rozpuści nawet dawno zaschnięty beton, więc do dzieła! Cementowe zaschnięte grudki z bruku, a także maszyn zmyjesz z pomocą preparatu Betolix, który jest dostępny w trzech pojemnościach (jednego, pięciu lub dwudziestu litrów). Płyn Betolix doskonale sprawdzi się podczas doprowadzania do porządku narzędzi takich jak: kielnia, zacieraczka, raszple, przecinarki, pilniki, tarcze, czy szlifierki.

Środki do usuwania betonu – gdzie je znaleźć?

Na pewno w składach budowlanych takich jak Leroy merlin czy Castorama. Z pomocą przychodzi także internet (Allegro, Ogłaszamy24). Warto też obejrzeć stronę z wyjątkowo skutecznymi koncentratami Betolix. Płyny te cieszą się dużą popularnością, a dodatkowym atutem transakcji jest gratisowa dostawa produktów usuwających brud betonowy do Twojego domu. Preparaty bio- nie zawierają kwasów, dlatego bezpiecznie usuniesz murarskie zachlapania z aluminiowych części samochodu, z włókna szklanego, a także gumy i lakierowanych powierzchni. Oczyść też z mieszanek cementowych kielnie, zacieraczki, tarcze oraz szpachlówki. Do nich i do betoniarki czy szlifierki użyj płynu Betolix-x.

Środek rozpuszczający beton – jak go bezpiecznie używać?

Gdy zabrudzenia w garażu na sprzęcie są niezbyt duże, można np. naloty po zaprawie spryskać płynem, którego butelka zaopatrzona jest w atomizator. Grube zaschnięte warstwy cementu trzeba będzie prawdopodobnie spryskać płynem nawet kilkakrotnie. Na działanie preparatu czekamy około 3 minut, potem po prostu zmywany papkę wodą. Płyn wnika w zaschnięte pokłady betonu, a następnie, działając odśrodkowo, skutecznie rozpuszcza. Chcesz pozbyć się grudek betonowych, wapna, gipsu czy rdzy z elementów wyposażenia garażu, ze sprzętu i samochodu, zadzwoń  575 998 577 lub napisz  betolix@betolix.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *