Betonowy koszmar, czyli jak walczyć z osadami cementu

skuteczne usuwanie betonu

Wybudowałeś dom albo wyremontowałaś mieszkanie. Dlaczego się nie cieszysz? Betonowy brud, wapienne naloty i cementowe grudki przylepione do posadzek, szyb a nawet lakieru samochodowego przyprawiają Cię o ból głowy. Nie czekaj na cud, wybierz odpowiedni specyfik oczyszczający z wszelkich murarskich zabrudzeń. Zmyj pozostałości wapna i mieszanki budowlanej z okien i drzwi. Wyczyść także narzędzia, maszyny i samochód, który nieopatrznie pochlapałeś zaprawą. Produkty Betolix-u zapewniają skuteczną pomoc w zmywaniu uporczywego betonowego brudu.

Płyn do usuwania betonu – obawy przed zniszczeniem 

Boisz się, bo rozpuszczalniki mogą uszkodzić Twoje ościeżnice, ramy okienne i marmurowe wykończenia? Jeśli wybierzesz produkty Betolixu-u, Twoje obawy są zbędne.  Nasze preparaty dekonstruują bowiem brud murarski, wnikając w zaschnięte masy i rozbijając ich struktury. Rozpuszczanie betonu odbywa się zatem bez stosowania kwasów czy innych agresywnych związków, a czyszczenie powierzchni z zachlapań murarskich, a nawet rdzy jest naprawdę skuteczne. Do podatnych na uszkodzenia powierzchni lakierowanych, z tworzyw sztucznych, aluminium czy kauczuku polecamy bio-koncentraty do usuwania betonu, w tym poręczne litrowe opakowanie płynu ze spryskiwaczem, który znakomicie likwiduje brud na trudno dostępnych obszarach.

Preparat do rozpuszczania betonu – gdzie go nabyć?

Możliwości są różne od internetowego OLX po magazyny budowlane typu Mrówka, Castorama czy Polskie Składy Budowlane PSB- wszędzie tam można zakupić środki rozpuszczające beton. Warto jednak odwiedzić naszą stronę, ponieważ zakupy w sklepie Betolix są bezpieczne i proste, a środki cieszą się pozytywną opinią i można je nabyć w rozsądnej cenie, nie płacąc za przesyłkę. W ofercie sklepu znajdują się beton-destruktory w wariancie podstawowym bio- i płyny betolix-x. Płyny do oczyszczania z cementu można nabyć w trzech pojemnościach: litrowej, pięciolitrowej i opakowaniu dwudziestolitrowym.

Płyny do oczyszczania z betonowych grudek – oferta

Oczywiście warto zastanowić się, co głównie musimy oczyścić, innego bowiem środka przeciw betonowym zabrudzeniom wymagają panele podłogowe, innego polbruk, a jeszcze innego szyby czy glazura. Grudki z zaprawy murarskiej pozostały także na narzędziach, maszynach i lakierze samochodowym. Warto więc nabyć koncentrat w odpowiedniej pojemności oraz dedykowanego do określonego typu zabrudzonej powierzchni. Po dużym remoncie zalecamy zakup płynów w objętości 5 i 20 litrów. Wyczyścisz nimi narzędzia i odporne na podrażnienia powierzchnie w domu. Płyn Betolix-bio znakomicie sprawdzi się  z kolei podczas czyszczenia elementów z:

  • gumy
  • plastiku
  • szkła
  • aluminium
  • chromu
  • marmuru
  • lakierowanych tworzyw

Oczyszczanie powierzchni z betonu- krok po kroku ?

Drobne grudki betonowe wystarczy spryskać płynem zaopatrzonym w poręczny spryskiwacz. Twarde, zaschnięte warstwy betonowe będą wymagały bardziej intensywnego działania i być może kilkukrotnej aplikacji koncentratu.  Po spryskaniu brudu betonowego wystarczy odczekać 3 minuty, w tym czasie płyn wnika w głąb zaschniętej masy i rozpuszcza jej struktury odśrodkowo. Miękką papkę cementową usuwa się bez problemu wodą. Okna, drzwi i wykończenia w nowym domu od tej chwili lśnią czystością! 

Chcesz pozbyć się  skamieniałego brudu z wapna i betonu, zadzwoń 575 998 577 lub napisz  betolix@betolix.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *